كلينيك ليزرموهاي زائد , كلينيك ليزر مو , ليزر موهاي زائد , قيمت ليزر مو
 

درمان چين و چروك صورت با ليزر , درمان چين و چروك دور چشم با ليزر , هزينه و قيمت درمان چين و چروك دور چشم و رفع چين و چروك صورت با ليزر : چين و چروك صورت و دور چشم از علائم پيري و گذر سن مي باشد . خطوط يا چين ها معمولا به صورت افقي هستند و در سراسر صورت و زير چشم ظاهر مي شوند . چين و چروك چشم باعث سياهي و پف شدن زير چشم مي شود . بافت ، ساختار و ظاهر پوست از كلاژن و الاستين تشكيل شده است ، با بالا رفتن سن كلاژن ها و الاستين ها به دليل عوامل محيطي و قرار گرفتن در معرض نور خورشيد تجزيه شده و باعث خشكي ، نازكي و چين و چروك دار شدن پوست مي شود . در واقع علت چين و چروك ها به دليل كمبود پروتئين هاي كلاژن و الاستين در بدن فرد مي باشد ، و با گذشت سن بدن توانايي جايگزيني اين پروتئين ها را ندارد .

 

درمان چين و چروك صورت با ليزر

درمان چين و چروك صورت با ليزر

 

امروزه چين و چروك چشم و صورت ديگر نگران كننده نيست ، با پيشرفت تكنولوژي روش هايي وجود دارد كه با تحريك كلاژن سازي تعداد كلاژن ها را افزايش داده و عمل ترميم بافت پوست را انجام مي دهد و ساختار و كاركرد پوست آسيب ديده ، تغييريافته مي شود .در نتيجه چين و چروك آن را از بين برده و باعث ايجاد پوستي جوان ، صاف ، كشيده و زيبا خواهد شد و اعتماد به نفس شما را افزايش مي دهد .

اين روش ها شامل بوتاكس دور چشم ، عمل جراحي، تزريق ژل ، چربي ، و ليزر درماني مي باشد . در اين مقاله به تشريح روش ليزر درماني براي رفع چين و چروك دور چشم و صورت مي پردازيم .

خدمات كلينيك زيبايي و كلينيك ليزر مو

براي خلاصي از موهاي زائدخود با استفاده از بروزترين دستگاه هاي دنيا و استفاده از خدمات زير در كلينيك جانسازي پوست و ليزر مي توانيد با م در ارتباط باشيد :

ليزر مو , ليزر موهاي زائد , كلينيك ليزر مو , تزريق بوتاكس , تزريق ژل , تزريق چربي , ميكرونيدلينگ , ليزر خانگي , ليزر موي خانگي , دستگاه ليزر خانگي , دستگاه ليزر موي خانگي ,قيمت ليزر موهاي زائد , هزينه ليزر مو , قيمت ليزر مو , ليزر موهاي زائد بيكيني , ليزر موهاي زائد ناحيه تناسلي , ليزر موهاي زائد پا , ليزر موهاي زائد ابروها , ليزر موهاي زائد صورت , ليزر موهاي زائد صورت و بدن , ليزر موهاي زائد برزيلي , ليزر موهاي زائد بدن , ليزر موهاي زائد زير بغل , قيمت ليزر كل بدن , دستگاه ليزر موي سيلك پرو , دستگاه ليزر خانگي رمينگتون , بهترين مركز ليزر مو , بهترين مركز ليزر موهاي زائد در تهران , مركز ليزر موهاي زائد , كلينيك ليزر موهاي زائد , بهترين كلينيك ليزر مو , بهترين كلينيك ليزر مو درتهران , رفع موهاي زائد بدن , رفع دائمي موهاي زائد صورت و بدن , دستگاه ليزر موي زائد دايود , ليزر دايود , دستگاه ليزر موهاي زائد الكساندرايت , دستگاه ليزر الكس , بهترين دستگاه ليزر موهاي زائد , مزاياي ليزر موهاي زائد , ليزر موهاي زائد در مردان , ليزر موهاي زائد زنان , دستگاه ليزر مو

براي كسب اطلاعات بيشتر مي توانيد با ما تماس بگيرد و از مشاروه رايگان بهرمند شويد.

بهترين روش براي كاهش چين ‌و چروك صورت چيست؟

براي رفع چين و چروك صورت و دور چشم تاكنون روش هاي زيادي شناخته شده است و اينكه براي درمان چين و چروك صورت شما كدام روش انتخاب شود ، به عوامل مختلفي چون سن ، عمق چين و چروك ، نوع پوست شما بستگي دارد. قبل از انتخاب روش رفع چين و چروك چشم و صورت بهتر است كه اطلاعات كافي در اين زمينه كسب كرده و سپس اقدام كنيد . براي گرفتن نتيجه ي دلخواه و رضايت بخش از رفع چين و چروك صورت ، توصيه ما به شما اين است كه شما به كلينيك هاي زيبائي مراجعه كنيد، متخصصين ما در كلينيك ليزر مو به شما اطلاعات كافي در مورد روش هاي روش چين و چروك صورت در اختيار شما قرار مي دهند و تعيين مي كنند كه كدام روش براي شما مناسب و بهتر است .

انتخاب پزشك متخصص و حاذق تاثير خيلي زيادي در گرفتن نتيجه ي دلخواه و رضايت بخش از ليزر درماني و رفع چين وچروك چشم و صورت دارد . پس بهتر است به كلينيك هاي معتبر مراجعه كنيد .

درمان چين‌ وچروك‌هاي اطراف چشم با روش ليزر درماني

روش ليزر درماني براي رفع چين و چروك چشم و صورت به اين صورت است ، كه پزشك نور ليزر را به سطح پوست مي تاباند ، نور ليزر به لايه هاي زيرين پوست نفوذ كرده و به صورت ميكروسكوپي حفره هايي را ايجاد مي كند ، با ايجاد حفره ها سيستم ايمني بدن فعال مي شود و توليد كلاژين و الاستين بالا مي رود و باعث زخيم تر شدن لايه زاينده پوست شده و چروك هاي پوست بهبود مي يابد و پوست شفاف و صاف مي شود .در واقع مي توان گفت كلاژين و الاستين همان رشته هاي پروتئيني هستند كه باعث استحكام پوست شده و خاصيت ارتجاعي آن را حفظ مي كنند .

براي رفع چين وچروك صورت و دور چشم با استفاده از ليزر روش هاي مختلفي چون CO2 و اربيوم وجود دارد كه CO2 متداول ترين و رايج ترين روش مي باشد . هر كدام از اين روش ها هم يكسري نقاط ضعف و قوت دارند كه در ادامه به آن مي پردازيم .

روش ليزر فركشنال CO2براي رفع چين و چروك دور چشم و صورت چگونه عمل مي كند ؟

در روش ليزر فركشنال CO2براي رفع چين وچروك صورت پرتوهاي نور ليزر به صورت پشت سر هم و ميكروسكوپي به سطح پوست تابانده مي شود ، اين پرتوها به طور مستقيم به پوست آسيب ديده تابانده مي شوند و از لايه هاي سطحي پوست عبور كرده و در مدت زمان چند ثانيه بافت هاي زائد را بدون اينكه به بافت هاي مجاور آسيب بزند ، از بين مي برد .با از بين رفتن بافت هاي زائد چين وچروك صورت و دور چشم هم از بين مي رود در واقع با اين كار روند طبيعي ترميم بافت ها شروع شده و به جاي سلول هاي قديمي و آسيب ديده ، سلول هاي جديد ، تازه ، سالم و با طراوت جانشين مي شوند و و به دنبال آن پوست صاف مي شود . در حالت معمول ، نتايج حاصل از رفع چين و چروك دور چشم و صورت طي چند جلسه درماني ظاهر مي شود ، ولي تعداد جلسات درمان در هر فرد با توجه به شدت و عمق چين و چروك ، سطح انتظار بيمار و شرايط پزشكي و ژنتيكي بيمار بستگي دارد .

درمان چين و چروك دور چشم با ليزر

درمان چين و چروك دور چشم با ليزر

متخصصين ما در كلينيك ليزر مو آماده ي راهنمائي و مشاوره رايگان ليزر موهاي زائد شما در زمينه ليزر چين و چروك صورت و دور چشم هستند و با بررسي شرايط شما بهترين روش درماني كه مناسب شما باشد را به شما پيشنهاد مي دهند .

بعد از درمان ليزر چين و چروك دور چشم و صورت

بعد از انجام هم عمل ليزر ، در ليزر چين و چروك صورت و دور چشم ممكن است پوست شما دچار كمي قرمزي و سرخي شده و يا مقداري تورم كند ، ميزان اين قرمزي به سطح درمان و در واقع به سطح چين و چروك صورت وابسته است ، هرچه درمان بيشتر باشد ، مقدار قرمزي هم بيشتر است ، ولي اين عارضه شايع و طبيعي بوده و در طي ۱ روز الي چند روز آينده برطرف مي شود .بعد از يكي دو هفته بعد از درمان صورت شما برنزه مي شود ، همچنان كه درمان را ادامه مي دهيد اين برنزه بودن هم بيشتر شده و صورت شما شبيه آفتاب سوختگي شده و پوسته پوسته مي شود . با پوسته پوسته شدن لايه ي پوست به طور طبيعي برداشته شده و پوست با طراوت ، شاد و صاف و جذاب ايجاد مي شود .

نتايج حاصل از درمان ليزر چين و چروك دور چشم و صورت

نتيجه ي حاصل از درمان چين وچروك دور چشم با استفاده از روش ليزر به طور سريع قابل مشاهده است ولي دوران بهبودي به طور تدريجي است . بعد از عمل ليزر جوانسازي پوست پوستتان نسبت به قبل نرم تر ، صاف تر ، روشن تر و حجيم تر مي شود . با گذشت ۳ الي ۶ ماه و افزايش توليد كلاژن ها ، وضعيت پوست بهتر و بهتر مي شود . نتيجه ي حاصل از درمان سياهي چشم طولاني مدت است ، البته اين مدت هم در افراد مختلف با توجه به سن ، شرايط پزشكي ، ژنتيكي و نحوه مراقبت از پوست متفاوت است . و ممكن است براي فردي دوره اين مدت كوتاه و براي ديگري بلند مدت باشد .

مزاياي درمان با ليزر براي رفع چين و چروك صورت و دور چشم

 • نتايج حاصل از ليزر براي رفع چين و چروك سريع و پيش رونده است .
 • با افزايش سن و تخريب كلاژن ها پوست شل و افتاده مي شود ، با ليزر درماني اين شلي و افتادگي برطرف مي شود .
 • آثار پيري از جمله چين و چروك صورت و دور چشم برطرف مي شود .
 • بعد از درمان با ليزر ، پوست شما نرم تر ، صاف تر ، روشن تر و پر حجم تر از قبل مي شود .
 • در مدت ۳ الي ۶ ماه طول مي كشد ، تا لايه هاي زيرين پوست التيام يافته و شما آثار بهبودي را در پوست خود مشاهده كنيد .

روش ليزر درماني علاوه بر براي رفع چين و چروك صورت و دور چشم براي رفع چين و چروك پوست گردن ، قفسه سينه و دست ها هم مفيد است و كاربرد دارد .

دلايل چين‌ وچروك‌هاي اطراف چشم

عوامل زيادي در ايجاد چين وچروك در صورت و دور جشم دخيل هستند ، ولي براي اينكه براي رفع چين و چروك دور چشم و صورت روش موثري انتخاب كنيد و نتيجه ي رضايت بخشي از درمان كسب كنيد ، لازم است كه علت ايجاد چين و چروك را بشناسيد . برخي از علل ايجاد چين و چروك عبارتند از :

 • بالا رفتن سن و گذشت زمان .
 • عدم توجه و مراقبت ضعيف از پوست
 • كشيدن سيگار هم باعث ايجاد چين و چروك مي شود .
 • حركات عضلات صورت چون بالا بردن ابرو ، اخم و خنده و ابراز زياد احساسات .
 • قرار گرفتن در معرض نور آفتاب هم باعث ايجاد چين و چروك مي شود .
 • عوامل ژنتيكي و ارثي .

چگونه از ايجاد چين و چروك دور چشم جلوگيري كنيم ؟

هميشه و درهمه زمان پيشگيري بهتر از درمان است . شما بايد قبل از اينكه چين و چروك هاي صورت و دور چشم ظاهر شوند ، با رعايت كردن يكسري نكات مانع از ايجاد چين و چروك شويد ، تا اينكه بعد از ايجاد چين و چروك به فكر درمان باشيد . براي پيشگيري از ايجاد چين و چروك بايد علل ايجاد آن را بشناسيد و با رعايت يكسرس اصول مانع از ايجاد و افزايش چين و چروك صورت شويد .

براي اينكار از قرار گرفتن در معرض مستقيم نور آفتاب جلوگيري كنيد ، و حتما هنگام بيرون رفتن از كرم هاي ضد آفتاب استفاده كنيد . از طرفي با قرار گرفتن در نور آفتاب شما به طور طبيعي چشمانتان را جمع مي كنيد ، و همين كار باعث افزايش چين و چروك دور چشم مي شود . هنگام قرار گرفتن در معرض مستقيم نور آفتاب حتما از عينك آفتابي استفاده كنيد ، اين كار از منقبض شدن عضلات چشم هنگام قرار گرفتن در نور آفتاب جلوگيري كرده و در نتيجه از ايجاد چين و چروك جلوگيري مي كند . براي پيشگيري از چين و چروك صورت و دور چشم سيگار نكشيد و از مصرف الكل خودداري كنيد ، چرا كه الكل ها باعث خشكي و كاهش طراوت پوست مي شوند .

اگر شما به دليل استرس ، تنش هاي كاري و … در معرض راديكال هاي آزاد قرار مي گيريد ، اين راديكال هاي آزاد خود باعث بروز چين و چروك صورت مي شوند ، و شما سعي كنيد با مصرف آنتي اكسيدان ها ، راديكال هاي آزاد را خنثي كنيد ، غذاهاي ضد پيري چون اسيدهاي چرب امگا ۳ كه باعث خنثي شدن راديكال هاي آزاد مي شوند . براي اطراف و دور چشم توصيه مي شود از كرم هاي مرطوب كننده استفاده كنيد ، حتما از كرم هاي مرطوب كننده مرغوب و معتبر و با كيفيت استفاده كنيد . براي رفع سياهي دور چشم از برش هاي ليمو ، آناناس و آووكادو استفاده كنيد . هنگام قرار گرفتن در معرض نور آفتاب حتما از كلاه استفاده كنيد .

عوامل مختلف ديگري در ايجاد چين و چروك چشم و صورت تاثير گذارند ، بعضي از عوامل به رژيم غذايي و نحوه تغذيه و مراقبت از چشم ها مربوط مي شود . به طور كلي ميزان استراحت شما هم در ايجاد چين و چروك صورت و چشم تاثير گذار است ، شما براي جلوگيري از ايجاد چين و چروك مطمئن شويد كه از خواب و استراحت كافي برخوردار هستيد .

چه كساني كانديد مناسب ليزر درماني هستند ؟ و كدام نواحي بدن با ليزر براي رفع چين و چروك درمان مي شوند ؟

فردي براي ليزر درماني مناسب است كه انتظار و توقع واقع بينانه اي از نتيجه ي درمان داشته باشد ، و هيچ گونه سابقه ي پزشكي نداشته باشد . ليزر درماني براي رفع چين و چروك صورت و دور چشم مي تواند توسط مردان و زنان انجام شود . و قسمت هاي مختلف بدن اعم از چشم ، صورت ، گردن ، دست ها و سينه ، دور لب با ليزر درماني مي توانند ، درمان شوند . براي درمان مناطقي از پوست كه ظريف هستند از ليزر فراكشنال استفاده مي شود .

آيا اين روش امن است؟

روش درمان چين و چروك صورت و دور چشم با ليزر مانند روش هاي ديگر ليزر درماني عوارضي چون قرمزي و تورم دارد ، اين عوارض جز شايع ترين و طبيعي ترين عوارضي هستند كه طي عمل ليزر درماني مشاهده مي شود ، ولي خيلي سريع بهبود مي يابد .

ساير عوارض جانبي عبارتند از :

 • برنزه شدن پوست طي ليزر درماني .
 • ايجاد عفونت و جاي زخم .
 • خارش پوست ، خشكي پوست و پوسته پوسته شدن پوست .

هزينه درمان چين و چروك دور چشم با ليزر چقدر است؟

هزينه ليزر درماني براي رفع چين و چروك صورت براي افراد مختلف متفاوت است و با توجه به ناحيه تحت درمان و تعداد جلسات درماني لازم براي رسيدن به نتيجه مطلوب بستگي دارد. عوامل ديگري چون هزينه پزشك ، ناحيه جغرافيايي هم در تعيين هزينه دخالت دارند ، با مراجعه به كلينيك ليزر مو مي توانيد از هزينه ي انجام ليزر در كلينيك ما مطلع شويد .

نتيجه

براي از بين بردن چين و چروك دور چشم و صورت روش هاي مختلفي از روش هاي خانگي گرفته تا پيشگيري و ليزر درماني وجود دارد . ليزر درماني در صورتي كه شرايط پزشكي شما مساعد باشد ، روش مناسبي براي درمان چين و چروك صورت است ، و شما مي توانيد با مراجعه به كلينيك هاي معتبر زيبائي اقدام به ليزر درماني كنيد .


ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
[ ۹ آذر ۱۳۹۶ ] [ ۰۲:۱۴:۰۲ ] [ behzad moghtader ] [ نظرات (0) ]

تزريق چربي , هزينه تزريق چربي , قيمت تزريق چربي , مزايا و عوارض تزريق چربي , تزريق چربي صورت و بدن , بهترين مركز تزريق چربي در تهران , متخصص تزريق چربي : با بالا رفتن سن به مرور زمان بافت پوست از بين مي رود و نواحي مثل گونه ها ، چانه و ساير بخش هاي صورت دچار شلي و فرو رفتگي مي شود ، اين علائم گريز ناپذير است و براي همه اتفاق مي افتد ، ولي نيازي نيست كه نگران باشيد ، امروزه روش هاي مختلفي براي جوانسازي پوست وجود دارد ، از جمله اين روش ها مي توان به ليزر ، تزريق ژل ، تزريق بوتاكس و تزريق چرجي اشاره كرد . و به عنوان يكي از امن ترين ، ماندگارترين و طبيعي ترين درمان ها در بازيابي حجم از دست رفته ي بدن ، ناشي از پيري مي باشد و پزشك مي تواند با تزريق چربي تورفتگي بخشي از صورت و بدن شما را كه دچار پيري شده است ، را درمان كند .

عمل جديد زيبايي | تزريق چربي

تزريق چربي عمل جديد زيبائي است كه در سال هاي اخير به عنوان استاندارد به يكي از ابزارهاي موفق جراحي پلاستيك تبديل شده است ، و بخاطر اينكه تاثير گذاري خيلي خوبي در جوانسازي پوست و برجسته كردن لب ها ، گونه ها ، چانه و باسن و سينه ها داشته ، طرفدار زيادي پيدا كرده است . اين روش يك روش طبيعي است و در آن ابتدا چربي هاي اضافه از بخش هاي ديگر بدن بيرون كشيده مي شود و سپس اين چربي ها غني سازي شده و سپس به وسيله ي سوزن هاي بسيار ريز به نقاط مد نظر تزريق مي شوند . اين كار بايد به دقت انجام شود . و گاهي براي رسيدن به نتيجه مطلوب و رضايت بخش شايد لازم باشد شما چندين بار اقدام به تزريق چربي كنيد .

 

تزريق چربي

تزريق چربي در صورت

 

خدمات كلينيك زيبايي و كلينيك ليزر مو

براي خلاصي از موهاي زائدخود با استفاده از بروزترين دستگاه هاي دنيا و استفاده از خدمات زير در كلينيك جانسازي پوست و ليزر مي توانيد با م در ارتباط باشيد :

ليزر مو , ليزر موهاي زائد , كلينيك ليزر مو , تزريق بوتاكس , تزريق ژل , تزريق چربي , ميكرونيدلينگ , ليزر خانگي , ليزر موي خانگي , دستگاه ليزر خانگي , دستگاه ليزر موي خانگي ,قيمت ليزر موهاي زائد , هزينه ليزر مو , قيمت ليزر مو , ليزر موهاي زائد بيكيني , ليزر موهاي زائد ناحيه تناسلي , ليزر موهاي زائد پا , ليزر موهاي زائد ابروها , ليزر موهاي زائد صورت , ليزر موهاي زائد صورت و بدن , ليزر موهاي زائد برزيلي , ليزر موهاي زائد بدن , ليزر موهاي زائد زير بغل , قيمت ليزر كل بدن , دستگاه ليزر موي سيلك پرو , دستگاه ليزر خانگي رمينگتون , بهترين مركز ليزر مو , بهترين مركز ليزر موهاي زائد در تهران , مركز ليزر موهاي زائد , كلينيك ليزر موهاي زائد , بهترين كلينيك ليزر مو , بهترين كلينيك ليزر مو درتهران , رفع موهاي زائد بدن , رفع دائمي موهاي زائد صورت و بدن , دستگاه ليزر موي زائد دايود , ليزر دايود , دستگاه ليزر موهاي زائد الكساندرايت , دستگاه ليزر الكس , بهترين دستگاه ليزر موهاي زائد , مزاياي ليزر موهاي زائد , ليزر موهاي زائد در مردان , ليزر موهاي زائد زنان , دستگاه ليزر مو

براي كسب اطلاعات بيشتر مي توانيد با ما تماس بگيرد و از مشاروه رايگان بهرمند شويد.

توصيه ما به شما اين است كه براي انجام عمل تزريق چربي از يك پزشك حاذق و باتجربه بهره بگيريد و براي اين كار بهتر است ، به كلينيك هاي زيبائي معتبر مراجعه كنيد . و شما مي توانيد انتظارات خود را به وضوح تعيين كنيد .متخصصين كلينيك هاي پوست و مو ابتدا وضعيت و سابقه ي پزشكي شما را به دقت بررسي مي كنند و بعد به شما مي گويند كه شرايط لازم را داريد با نه ، و آيا اين روش مناسب شما مي باشد و كاملا براي شما امن است يا خير .

عمل تزريق چربي يك روش سرپائي بوده و نيازي به بستري نيست .زمان ريكاوري هم خيلي كوتاه است ونتايج حاصل از زيبائي صورت و جوانسازي بسيار رضايت بخش است .

تزريق چربي چيست؟

يكي از روش هاي جوانسازي پوست ، تزريق چربي است . تزريق چربي يك روش غيرتهاجمي و ايمن است كه نتايج آن كاملا طبيعي بوده و ماندگاري آن هم بيشتر است.

در فرآيند تزريق چربي چربي هاي تجمع يافته در نواحي ناخاسته ي بدن از بدن خارج شده و اين چربي ها به نقاط ديگري كه نياز به برجستگي و حجم دارند ، منتقل و تزريق مي شود . يا اين روش مي توان حجم قسمت هايي از بدن كه با بالا رفتن سن، استرس يا عوامل ديگر از بين رفته و گود شده اند را حجيم كرد و به حالت عادي برگرداند . در واقع روش برداشت چربي شبيه به يك ليپوساكشن كوچك است. و مي‌توان چندين ناحيه را به منظور برداشت چربي انتخاب كرد ، با اين تفاوت كه در چربي ها در تزريق چربي، برداشت چربي با استفاده از يك ابزار كوچك و نازك و به صورت دستي با سرنگ هاي مخصوص انجام مي شود ولي در ليپوساكشن از يك وسيله ي ساكشن مكانيكي استفاده مي شود .

روش تزريق چربي بيشتر به دليل اينكه از چربي هاي بدن خود فرد استفاده مي شود و هيچ گونه مواد شيميايي و پروتز ندارد ، محبوبيت بيشتري دارد ، چرا كه در اين روش پس زده شدن ماده پروتز ، ماده تزريق شده يا بروز واكنش آلرژيك وجود نخواهد داشت .

چه افرادي براي تزريق چربي مناسب هستند؟

شما درصورتي كانديداي مناسبي براي تزريق چربي هستنيد ، كه از سلامت عمومي كاملي برخوردار باشيد و از انجام عمل انتظارات معقولي داشته باشيد و همچنين از تمامي عوارض و خطرات بايد آگاهي كامل داشته باشيد . افرادي كه بيماري ها و مشكلات زير را دارند ، كانديد مناسبي براي تزريق چربي نيستند و عملا تزريق چربي به اين افراد توصيه نمي شود :

 • افرادي كه فشار خون بالايي دارند .
 • افرادي كه ديابت و قند خون دارند .
 • افرادي كه دچار مشكلات خونريزي هستند .
 • افرادي كه افسردگي شديدي دارند .
 • افرادي كه دچار بيماري قلبي هستند .

چه نواحي از بدن مي توانند براي تزريق چربي مناسب باشند ؟

با تزريق چربي مي توان حجم هاي از دست رفته ي قسمت هاي مختلف بدن را جبران كرد و برجستگي و حجم لازم به اين نواحي را داد و همچنين تا حدودي مي توان به چهره فرم داد . تزريق چربي براي اهداف زير كاربرد دارد :

 • بزرگ و برجسته كردن لب‌ها
 • بزرگ كردن سينه‌ها
 • بزرگ كردن باسن
 • جوانسازي پوست دست
 • رفع خط خنده و چروك‌هاي دور لب
 • پر كردن جاي جوش روي پوست و جاي ديگر زخم‌ها
 • برجسته كردن گونه
 • رفع گودي زير چشم
 • صاف كردن چروك‌هاي پيشاني و چروك دور چشم
 • برجسته كردن چانه
 • رفع چين و چروك صورت و گردن
 • رفع چين و چروك ناحيه زير چانه و فك
 • فرم دهي بهتر به خطوط فكي

نواحي تزريق چربي صورت

تزريق چربي صورت

نواحي تزريق چربي صورت

مزاياي تزريق چربي

 • تزريق چربي به عنوان يك عمل غير تهاجمي مي باشد كه نيازي به بيهوشي كامل ندارد و تنها كافي است تحت بيهوشي موضعي قرار بگيرد.
 • درماني ايمن و بدون خطر است .
 • اين عمل سرپائي است و نيازي به بستري شدن ندارد .
 • نتايج حاصل از تزريق چربي بسيار طبيعي است .
 • نتايج حاصل بعد از مدت كوتاهي قابل مشاهده است.
 • تزريق چربي هيچ گونه زخمي از خود به جاي نمي گذارد و درد بسيار كمي خواهد داشت .
 • مدت زمان لازم براي انجام آن كم است و شما نيازي به مرخصي هاي پي در پي و زياد نخواهيد داشت .
 • در اين روش به دليل استفاده از چربي بدن خود شخص امكان واكنش هاي آلرژيك وجود ندارد .
 • با استفاده از اين روش چربي هاي ناخاسته ي شما هم از بين مي رود و اين يك مزيت است .

معايب تزريق چربي

 • تزريق چربي نسبت به تزريق ژل نياز به زمان بيشتري براي آماده‌سازي و تزريق دارد.
 • بسته به ميزان ليپوساكشن مورد نياز، در اين روش ممكن است نياز به بيهوشي عمومي باشد و دوره‌ي بهبودي آن نسبت به تزريق ژل بيشتر باشد.
 • ماندگاري نتايج نسبت به ژل تا حدودي غير قابل پيش‌بيني است.
 • ممكن است براي دستيابي به نتايج مطلوب نياز به چند جلسه درمان باشد.

تزريق چربي چگونه انجام مي شود ؟

تزريق چربي چند مرحله دارد :

اولين مرحله ي آن تخليه چربي است ، ابتدا ناحيه ي مورد نظر براي استخراج چربي توسط پزشك تعيين مي شود ، معمولا از نواحي مثل شكم ، باسن ، ران يا پهلو و غبغب كه چربي اضافي دارند انتخاب مي شوند ، بعد از انتخاب ناحيه ي مورد نظر ، جراح با ايجاد يك برش كوچك در آن ناحيه ، به وسيله ي يك لوله ي باريك كه كانولا نام دارد ، و با ليپوساكشن سلول هاي چربي را از بخش اهدا كننده برمي دارد ، اين فرآيند به گونه اي طراحي شده كه حداقل آسيب به سلول هاي چربي وارد شود .

بعد از استخراج چربي ، چربي ها خالص سازي شده و براي تزريق مجدد در قسمت هاي مد نظر آماده مي شود ، براي اين كار چربي هاي استخراج شده در داخل سانتريفيوژ قرار مي گيرندو در داخل آن به سرعت چرخانده مي شوند ، تا مايعات اضافي از سلول هاي چربي جدا گردند ، در اين مرحله سلول هاي چربي آسيب ديده از نمونه گرفته شده خارج مي شوند. در نهايت فقط از سلول هاي كامل، آسيب نديده و تميز چربي براي انتقال و تزريق چربي استفاده مي شود.

مرحله ي آخر تزريق چربي در ناحيه ي مد نظر است ، براي راحتي بيمار و اينكه بيمار در طول تزريق هيچ دردي را احساس نكند ، مي توان قسمتي كه قرار است ، در آنجا تزريق انجام شود را بي حس كرد .

چربي ها با كانولاهاي بسيار ظريف با قطر۱ تا ۲٫۵ ميلي متر تزريق مي گردند. وقتي چربي ها به مقدار كم در قسمت موردنظر تزريق شوند سلول هاي چربي به صورت يكنواخت توزيع مي گردند و اين سلول ها به نحو مناسبي توسط بافت سالم احاطه مي گردند. اين مورد موجب مي گردد كه تماس بين چربي هاي تزريق شده با بافت سالم بدن انجام شود ، در نهايت سلول هاي چربي مي توانند به صورت بسيار مناسب با اكسيژن و مواد مغذي تغذيه گردند و زنده بمانند.

بهبودي بعد از عمل تزريق چربي

بهبودي پس از تزريق چربي جهت جوانسازي پوست به نسبت سريع و در مقايسه با ساير روش هاي جراحي زيبايي آسان است. بعد از عمل تزريق ممكن است بيمار تورم خفيفي داشته باشد ، كه اين تورم موقتي است و سريعا برطرف خواهد شد . و معمولا در يك جلسه عمل تزريق انجام مي شود و بعد از انجام عمل تزريق فرد مي تواند ، از كلينيك خارج شده و به فعاليت هاي روزمره خود ادامه دهد ، هرچند توصيه مي‌شود كه فعاليت‌هاي بدني سنگين تا چند روز انجام نشود.

نتايج اين روش( تزريق چربي )چقدر ماندگاري دارند؟

نتايج حاصل بلافاصله بعد از عمل قابل مشاهده است ولي نتايج در روزهاي اول ، ممكن است كمي اغراق آميز باشد چرا كه در حدود ۲۵ درصد ، چربي بيشتري در ناحيه تزريق مي گردد ، كه به تدريج حدود يك سوم از چربي هاي تزريق شده به آهستگي جذب مي گردند و بقيه آن به صورت موفقيت آميزي پيوند خواهد خورد و بر جاي باقي مي مانند و در نهايت به واسطه تزريق چربي اين حجم ايجاد شده به تدريج به ۲۵ درصد كم خواهد شد.

به ميزان ۶۰ درصد از چربي هاي استخراج شده نجات يافته و تزريق شده و زنده مي مانند و اين ۶۰ درصد ثابت است .البته نتيجه نهايي به زنده ماندن سلول هاي چربي انتقال يافته بستگي دارد ، و اين موضوع كاملا به نحوه استخراج چربي مربوط مي شود ، هرچه قدر استخراج چربي با دقت انجام شود و غني سازي به نحوي مناسب انجام بگيرد و به شيوه ي درستي تزريق شود ، احتمال و درصد چربي هايي كخ زنده مي مانند ، بيشتر است .

پس از تزريق چربي‌ سلول‌هايي كه زنده نمانده‌اند به تدريج جذب مي‌شوند و ممكن است نتايج نهايي تزريق تا ۶ ماه بعد مشخص نشود. البته زمان مشاهده نتايج به ناحيه درمان شده و سلامت عمومي بيمار بستگي دارد. جراح شما سعي مي‌كند به ميزاني كه احتمال دارد چربي‌ها جذب شده و باقي نمانند، چربي بيشتري از ابتدا تزريق كند تا نتايج نهايي مطابق با خواسته‌ي شما باشد اما در هر حال، از آنجايي كه نتايج نهايي تزريق چربي غيرقابل پيش‌بيني است، ممكن است براي رسيدن به نتايج نهايي دلخواه نياز به چند جلسه تزريق چربي باشد.

تزريق چربي چه عوارض و خطراتي را به دنبال خواهد داشت ؟

مانند هر عمل زيبائي ديگر تزريق چربي هم ممكن است يك سري عوارضي داشته باشد ، ولي اين عوارض به ندرت پيش مي آيند ، و معمولا عوارضي كه از تزريق چربي حاصل مي شوند خيلي كم و موقتي مي باشند . در ادامه به برخي از شايعه ترين اين عوارض اشاره كرده ايم :

 • عفونت
 • بي‌حس شدن موقتي پوست
 • عدم تقارن ، هماتوم يا همان جمع شدن خون در زير پوست
 • وجود برچستگي در زير پوست

هزينه , قيمت تزريق چربي

هزينه تزريق چربي به موارد مختلفي بستگي دارد ، اينكه از چه نوع بيهوشي استفاده شده يا كدام ناحيه بدن و صورت مورد نظر بوده و چه مقداري چربي تزريق شده است . البته فراموش نكنيد موقعيت جغرافيايي كلينيكي كه در آن براي تزريق چربي مراجعه مي كنيد نيز بسيار مهم مي باشد و همچنين تخصص و مهارت جراح شما هم در مشخص كردن ميزان هزينه ي تزريق چربي نقش بسيار مهمي خواهد داشت.


ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
[ ۹ آذر ۱۳۹۶ ] [ ۰۲:۱۱:۳۶ ] [ behzad moghtader ] [ نظرات (0) ]

تزريق بوتاكس , هزينه تزريق بوتاكس , قيمت تزريق بوتاكس , مزاياي تزريق بوتاكس , بهترين مركز تزريق بوتاكس , عوارض و معايب تزريق بوتاكس , تزريق بوتاكس صورت : انسان ذاتا طرفدار زيبائي است ، ولي زيبائي ظاهري گاها به دليل عوامل محيطي و قرار گرفتن در معرض نورخورشيد دچار تغيير و تحولاتي مي شود .يكي از اين تغييرات ايجاد چين و چروك در صورت است .خطوط و چين هاي پيشاني به صورت افقي در همه جاي پيشاني ظاهر مي شوند ، اين خطوط و چين ها در برخي بخش ها زيادتر و عميق تر هم هستند ، با بالا رفتن سن پيشاني دچار افتادگي مي شود و عضلات هم سعي مي كنند با ليفت اين پيشاني را جبران كنند ، ولي با اين كار موجب انقباض عضله و در نهايت ايجاد چين و چروك مي شود .

 

تزريق بوتاكس

نواحي تزريق بوتاكس

 

خدمات كلينيك زيبايي و كلينيك ليزر مو

براي خلاصي از موهاي زائدخود با استفاده از بروزترين دستگاه هاي دنيا و استفاده از خدمات زير در كلينيك جانسازي پوست و ليزر مي توانيد با م در ارتباط باشيد :

ليزر مو , ليزر موهاي زائد , كلينيك ليزر مو , تزريق بوتاكس , تزريق ژل , تزريق چربي , ميكرونيدلينگ , ليزر خانگي , ليزر موي خانگي , دستگاه ليزر خانگي , دستگاه ليزر موي خانگي ,قيمت ليزر موهاي زائد , هزينه ليزر مو , قيمت ليزر مو , ليزر موهاي زائد بيكيني , ليزر موهاي زائد ناحيه تناسلي , ليزر موهاي زائد پا , ليزر موهاي زائد ابروها , ليزر موهاي زائد صورت , ليزر موهاي زائد صورت و بدن , ليزر موهاي زائد برزيلي , ليزر موهاي زائد بدن , ليزر موهاي زائد زير بغل , قيمت ليزر كل بدن , دستگاه ليزر موي سيلك پرو , دستگاه ليزر خانگي رمينگتون , بهترين مركز ليزر مو , بهترين مركز ليزر موهاي زائد در تهران , مركز ليزر موهاي زائد , كلينيك ليزر موهاي زائد , بهترين كلينيك ليزر مو , بهترين كلينيك ليزر مو درتهران , رفع موهاي زائد بدن , رفع دائمي موهاي زائد صورت و بدن , دستگاه ليزر موي زائد دايود , ليزر دايود , دستگاه ليزر موهاي زائد الكساندرايت , دستگاه ليزر الكس , بهترين دستگاه ليزر موهاي زائد , مزاياي ليزر موهاي زائد , ليزر موهاي زائد در مردان , ليزر موهاي زائد زنان , دستگاه ليزر مو

براي كسب اطلاعات بيشتر مي توانيد با ما تماس بگيرد و از مشاروه رايگان بهرمند شويد.

ظاهر شدن خطوط ريز و درشت يا به عبارتي چين و چروك صورت نشان از بالا رفتن سن دارد ، از طرفي احساس پيري كردن باعث تضعيف روحيه و كاهش اعتماد به نفس مي شود ، از اين رو امروزه افراد خواهان جبران اين تغيير و تحولات پوست و جوانسازي و زيباسازي پوست خود هستند ، كه براي اين كار روش هاي مختلفي وجود دارد و يكي از اين روش ها تزريق بوتاكس مي باشد . آيا شما هم جز افرادي هستيد كه از چين و چروك صورت خود يا از خطوط ايجاد شده در صورتتان ناراضي هستيد و دوست داريد از شر آنها خلاص شويد ؟ ما به شما توصيه مي كنيم كه از روش تزريق بوتاكس استفاده كنيد و در نتيجه ظاهري زيباتر و جذاب تر داشته باشيد.

تزريق بوتاكس , هزينه , عوارض و اثرات

امروزه يكي از روش هاي مورد استفاده براي برطرف كردن خطوط دايناميك يا خطوطي كه با حركت همراهند تزريق بوتاكس است ،كه روي عضلات لايه هاي زيرين كه شل شده اند و سبب ايجاد چين و چروك مي شوند كار مي كند. بوتاكس يا همان سم بوتالينيوم يك روش درماني غير تهاجمي براي جوان سازي پوست مي باشد . و بسيار سريع اتفاق مي افتد و هيچ نيازي به بستري شدن ندارد و دوران نقاهت و بهبودي آن كوتاه مدت است . افرادي كه مي خواهند به صورت موقتي از شر چين و چروك هاي پوست خلاص شوند مي توانند از اين روش استفاده كنند .

اكثر بيماران از تزريق بوتاكس رضايت كامل و بالايي دارند چرا كه در قسمت يك سوم بالايي صورت نتايجي كه از بوتاكس به دست مي آيد ، قابل پيش بيني است .

بوتاكس به چه معناست ؟

در واقع بوتاكس همان سم بوتالينيوم است ، اين سم حاصل باكتري خاصي به نام كلستريديوم بوتولينوم است كه باعث ايجاد مسموميت غذايي بوتوليسم مي شود . اين سم يكي از قوي ترين و خطرناك ترين سمومي است كه توسط بشر شناخته شده است .اين سم تمام ماهيچه هاي ارادي و غيرارادي را مي تواند فلج كند ، امروزه از خاصيت اين سم براي درمان بيش از ۵۰ نوع بيماري استفاده مي شود . همچنين تزريق آن در زيباسازي پوست كاربرد گسترده اي دارد .

در واقع بوتاكس يا همان تزريق سم بوتالينيوم با سه هدف انجام مي شود : بالا بردن زيبائي و جوانسازي پوست ، كم كردن تعريق مفرط زير بغل ، كنترل نمودن اسپاسم هاي عضلاني .بوتاكس زيبائي با دوزهاي پايين در عضلاتي خاص و توسط پزشك متخصص و مجاز تزريق مي شود ، و موجب مي شود ، سيگنال هاي عصبي و شيميايي به بافت هاي عضله ها ارسال نشوند و در نتيجه با كم شدن فعاليت عضلاتي كه سبب ايجاد خط اخم مي شوند مانع از ايجاد چين و چروك مي شود ، در واقع اگر انقباضي در عضلات زيرين رخ ندهد ، چين و چروك هم ايجاد نخواهد شد .

در اينجا نبايد از اين نكته غافل شد كه بوتاكس براي چين و چروكي هاي كه به علت انقباض عضلاني رخ داده اند ، موثر مي باشد اما اين روش نمي تواند براي چين و چروك هاي رخ داده از افزايش بيش از حد سن يا افتادگي پوست و كاهش حجم پوست موثر باشد.

نتيجه نهايي حاصل از بوتاكس به شدت به مهارت تزريق كننده بستگي دارد ، پيشنهاد ما به شما اين است كه براي اين كار از پزشكان با تجربه و متخصص بهره بگيريد تا درماني بدون خطر و ايمن ، با كمترين اختلال را داشته باشيد .

چرا از بوتاكس استفاده مي‌شود؟

حركت عضلات صورت امري عادي است ، حركت عضلات صورت به شكل چين و چروك ظاهر مي شود ، براي جلوگيري از حركت اين عضلات كه باعث ايجاد چين و چروك مي شود از بوتاكس استفاده مي شود . خط اخم يكي از شايع ترين خطوطي است كه در اكثر افراد ايجاد مي شود ، در واقع اين خط با حركات معمول ابرو توسط شخص ايجاد مي شود ، كه با تزريق بوتاكس به ماهيچه هايي كه ابروها را بالا مي برند مي توان از اين كار جلوگيري كرد و با حركات معمول ابرو توسط شخص حالت طبيعي چهره حفظ مي شود .

انجام تزريق بوتاكس براي چه كساني خوب است؟

افرادي كه در صورت خود داراي چين و چروك هستند و يا خطوطي در چهره دارند و مي خواهند آنها را كم كنند مي توانند از اين روش استفاده نمايند. افراد ژير نبايد از تزريق بوتاكس را انجام دهند :

 

تزريق بوتاكس

تزريق بوتاكس

 

 • زنان باردار و شيرده
 • افرادي كه عفونت پوستي دارند .
 • افرادي كه به بوتاكس آلرژي و حساسيت دارند .
 • افرادي كه دچار بيماري هستند ، كه ماهيچه ها و اعصابشان را تحت تاثير قرار مي دهد .

چه قسمت هاي از بدن مي توانند با تزريق بوتاكس درمان گردند؟

 • برطرف كردن خط هاي پيشاني ، خط ابرو ، چين و چروك هاي عمودي پيشاني
 • برطرف كردن چين و چروك هاي دور چشم و خط هاي زير چشم
 • برطرف كردن چين و چروك هاي اطراف بيني
 • برطرف كردن عدم تقارن پلك‌ها يا ابروها
 • برطرف كردن چين و چروك هاي دور لب
 • ليفت ابرو و فرورفتگي چانه
 • رفع افتادگي پلك
 • برطرف كردن خط لب ، خط فك
 • اصلاح سوراخ هاي بيني

علاوه بر موارد گفته شده ، بوتاكس با انسداد مسير مواد شيميايي فعال‌كننده غدد تعريق براي درمان تعريق مفرط زير بغل استفاده مي شود . تزريق بوتاكس همچنين براي مواردي مانند زاويه دار كردن صورت ، اصلاح لبخند لثه ي ، درمان عدم تقارن در صورت و همچنين غبغب نيز داراي تاثير است و اثرات بسيار خوبي و معجزه آسايي در درمان سردردهاي ميگرني داشته است.

افرادي كه در صورت خود دچار چين و چروك عميق هستند مي توانند با بوتاكس اين خطوط را كم كنند ، اما بايد فراموش نكنيد كه چين و چروك هاي عميق به صورت كامل با بوتاكس برطرف نمي شوند .

فرايند تزريق بوتاكس چگونه انجام مي شود؟

بيمار راحت و آسوده روي تختي كه تكيه گاه دارد مي نشيند ، قسمت هاي مورد نظر براي تزريق بايد تميز شوند ، اين كار با وسيله هاي پاك كننده غير الكلي مانند بتادين انجام مي شود . عضلاتي كه بايد در آن‌ها تزريق صورت گيرد با نشانگر پوست (اسكين ماركر)، روي آن‌ها نشانه‌گذاري مي‌شود. جاي گذاري دقيق نقاط تزريق بين افراد متفاوت است و به فعاليت ماهيچه‌ي مورد نظر هنگام چروك خوردن بستگي دارد بعد از آن پزشك براي قسمت هاي تحت درمان از بي حس كننده هاي موضعي استفاده مي كند ، سپس با يك سوزن كوچك و سرنگ يكبار مصرفي مقدار اندكي از سم بوتالينيوم را در محل مورد نظر تزريق مي نمايد.

الگوي عمومي تزريق شامل ۲ يا ۳ ناحيه در اطراف چشم و ۴ تا ۵ ناحيه براي اطراف پيشاني است . البته مي توان براي ناحيه هاي ديگرهم از اين تزريق استفاده كرد كه به نوع چين و چروك و ميزان نتايج مورد نظر مشتري وابسته است. تزريق بوتاكس به ماهيچه‌ها حدود ۱۰ دقيقه طول مي‌كشد. اگر در محل تزريق خونريزي رخ دهد مي توان با فشار دادن آن محل از اينكار پيشگيري نمود. همچنين با تاباندن نور به محل تزريق مي توان از كبودي پوست جلوگيري به عمل آورد.

در چه جاهايي از بدن مي‌توان بوتاكس تزريق كرد؟

ماهيچه‌هايي كه در بدتر شدن خطوط پيشاني سهم دارند:

ماهيچه‌ي پيشاني. ماهيچه‌اي است بزرگ كه كل پيشاني را مي‌پوشاند. هنگامي كه اين ماهيچه منقبض مي‌شود، خطوط پيشاني برجسته‌تر مي‌گردند.

عضلاتي كه كه در بالا بردن كنار ابرو سهم دارند:

• عضله‌ي حلقوي چشم، ماهيچه‌اي حلقه‌اي شكل در اطراف چشم است. هنگامي‌كه به اين ماهيچه بوتاكس دور چشم تزريق شود، لبه بيروني ابرو كمي به بالا كشيده مي‌شود و به آن بالا كشيدن (كنار) ابرو مي‌گويند. اين كار اغلب با تزريق بوتاكس در پيشاني تركيب مي‌شود.

بعد از انجام تزريق بوتاكس

بعد از اينكه تزريق تمام شد بيمار به مدت ۲ تا ۵ دقيقه بايد به بر روي تخت معاينه به صورت نيمه نشسته يا تخت استراحت نمايد ، تا پزشك از شرايط مساعد حال او اطمينان حاص كند . بعد از آن بيمار بايد به مدت ۲ تا ۴ ساعت دراز نكشد . براي اينكه بوتاكس بتواند به انتهاي عصبي برسد و انقباض را تحريك كند حداقل به زمان ۲ تا ۴ روز نياز دارد. نتيجه حاصل پس از اينكه بوتاكس انجام شد به صورت كامل ۱۰تا۱۴ روز قابل مشاهده مي باشد. به همين جهت بعد از دو مرتبه انجام تزريق مي توان نتايج بهتر و رضايت بخش تري را مشاهده نمود.

بهبودي پس از تزريق بوتاكس

شما بعد از گذشت چند روز مي توانيد نتيجه را ببينيد ، اما تاثير كامل بعد از گذشت ۱۰ روز از تزريق نمايان مي شود .براي بهبودي زودتر و گرفتن نتيجه دلخواه شما بايد يكسري نكاتي را رعايت كنيد :

 • از ماساژ دادن پيشاني و خوابيدن روي پيشاني جلوگيري كنيد ، چون با اين كار ممكن است بوتاكس به سمت پلك بالايي جا به جا شده و منجر به احساس سنگيني در پلك ها يا حتي افتادگي پلك ها شود .
 • در همان روز پس از اينكه تزريق را انجام داديد بايد از فعاليت و ورزش هاي سنگين كه سبب گرفتگي عضلات مي شوند ، دوري كنيد همچنين از لوله هاي گرم نيز استفاده نكنند.
 • اگر دچار سردرد خفيفي شديد ، مي توانيد از مسكن‌هاي پاراستامول استفاده كنيد .

پس از اينكه تزريق بوتاكس را انجام داديم نتايج آن تا چه زماني باقي خواهند ماند ؟

نتايجي كه از ترزيق بوتاكس ايجاد مي شود مي تواند بين ۴ تا۶ ماه باقي بماند . ولي بايد دقت داشته باشيم كه كم كم ماهيچه ها به حالت اوليه خود بر مي گردند و دوباره چين و چروك ها در چهره نمايان مي شوند بعد از آن مي توان درمان را بدون هيچگونه نگراني از اينكه تاثيرات منفي بر چهره بگذارد ، مي توانيد تكرار كنيد .

پس بايد مجددا براي تزريق و درمان اقدام كرد . عضلات به علت اينكه به وضعيت جديد خود عادت مي كنند كمتر از گذشته چين و چروك ها ديده مي شوند . البته عوامل زيادي هستند كه مي توانند بر زمان باقي ماندن نتيجه براي شما موثر باشند كه در ادامه به برخي از اين عوامل اشاره كرده ايم :

 • رژيم غذايي
 • سن فرد : نتايج بوتاكس براي افرادي كه سن زيادتري دارند و حجم عضلاني آنها كمتر است از جواناني كه ماهيچه هاي آنها سفت است كمتر باقي خواهد ماند.
 • وضعيت صورت بيمار و بيان احساسات
 • وضعيت مصرف دخانيات
 • ميزان قرار گرفتن در برابر خورشيد و ميزان آسيب ديدگي پوست به علت قرار گيري در معرض خورشيد
 • چگونگي مراقبت خوب و ايده آل از پوست ، به كار گيري روش هاي مثل ميكرودرم ابريژن

در افراد انجام پي در پي تزريق بوتاكس متفاوت مي باشد. عده ي از افراد زماني كه مجددا بوتاكس را انجام مي دهند نتايج آن مدت زمان بيشتري برايشان باقي است ولي براي برخي از افراد به دارو مقاومت نشان مي دهد و دوباره بايد درمانشان را تمديد كنند.

پيشنهاد مي شود در يك ناحيه تزريق با فاصله بيشتر از ۳ ماه انجام گردد.

تزريق بوتاكس چه عوارض جانبي را به دنبال خواهد داشت :

 • كبودي و قرمزي در محل تزريق، كه بعد از ۵ تا ۷ روز از بين مي‌رود.
 • سردرد و حالت تهوع (بعد از ۲۴ تا ۴۸ ساعت ازبين مي‌رود، معمولا از عوارض بوتاكس پيشاني در اولين تزريق است. )
 • ضعف عضله و افتادگي موقت ابرو (تا سه ماه طول مي‌كشد؛ علت افتادگي ابرو اشتباه پزشك است.)

البته ممكن است زماني كه براي شل شدن عضلات از اين دارو استفاده مي شود علائمي مانند اختلالات جزئي در بلع ، سر درد ، سر گيجه ، ايجاد عفونت هاي تنفسي مثل آنفولانزا و سرماخوردگي ، ضعف عضلاني رخ دهد.

خطرات احتمالي تزريق بوتاكس

اگر تزريق بوتاكس توسط پزشك با تجربه انجام شود ، كاملا امن و بي خطر است . پزشك موظف است موادي را كه استفاده مي كند را به بيمار نشان دهد ، و اگر مواد فاقد برچسب اطلاعات محل ساخت ، ميزان غلظت و تاريخ انقضا باشد ، بيمار نبايد اجازه تزريق بوتاكس را بدهد ، چون ممكن است خطرناك باشد و عوارضي داشته باشد كه غيرقابل جبران باشد .

هزينه و قيمت تزريق بوتاكس چقدر است ؟

هزينه و قيمت تزريق بوتاكس ينمي توان به صورت دقيق هزينه ي تزريق بوتاكس را تعيين كرد ،ولي در كل هزينه بوتاكس به ميزان تخصص جراح ، ميزان ناحيه هاي مورد نظر تزريق شده ، ميزان مصرف بوتاكس، محل جغرافيايي وابسته مي باشد.


ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
[ ۹ آذر ۱۳۹۶ ] [ ۰۲:۰۹:۱۸ ] [ behzad moghtader ] [ نظرات (0) ]

پروتز لب ,پروتز لب با تزريق چربي , پروتز لب با تزريق ژل , قيمت و هزينه پروتز لب , متخصص پروتز لب , بزرگ كردن لب , قلوه اي كردن لب ها , پروتز لب با تزريق بوتاكس : از مدت ها پيش داشتن لب هاي بزرگ و حجيم يكي از معيارهاي زيبائي به شمار مي رود ، و لب يكي از نشانه هاي سلامتي ،جواني و شادابي مي باشد ، و اگر لب هاي يك فرد بيست ساله را با يك فرد مسن مقايسه كنيد ، متوجه اين موضوع خواهيد شد . با گذشت سن و و كاهش عروق خوني وكاهش توليد كلاژن كه عامل زيبايي پوست به شمار مي رود ، لب ها هم دچار تغيير و تحولاتي مي شود.

اينكه شما با گذشت سن زيبايي لب هاي خود را از دست داده ايد ، و يا از بدو تولد لب هاي شما نازك بوده و در طول فرآيند عادي رشد نازك شده اند ، موضوع نگران كننده اي نمي باشد . چرا كه امروزه روش هايي وجود دارد ، كه بدون نياز به عمل جراحي لب هاي شما را برجسته و حجيم مي كند ، و باعث زيبايي ظاهري شما مي شود .

پروتز لب با تزريق چربي

خدمات كلينيك زيبايي و كلينيك ليزر مو

براي خلاصي از موهاي زائدخود با استفاده از بروزترين دستگاه هاي دنيا و استفاده از خدمات زير در كلينيك جانسازي پوست و ليزر مي توانيد با م در ارتباط باشيد :

ليزر مو , ليزر موهاي زائد , كلينيك ليزر مو , تزريق بوتاكس , تزريق ژل , تزريق چربي , ميكرونيدلينگ , ليزر خانگي , ليزر موي خانگي , دستگاه ليزر خانگي , دستگاه ليزر موي خانگي ,قيمت ليزر موهاي زائد , هزينه ليزر مو , قيمت ليزر مو , ليزر موهاي زائد بيكيني , ليزر موهاي زائد ناحيه تناسلي , ليزر موهاي زائد پا , ليزر موهاي زائد ابروها , ليزر موهاي زائد صورت , ليزر موهاي زائد صورت و بدن , ليزر موهاي زائد برزيلي , ليزر موهاي زائد بدن , ليزر موهاي زائد زير بغل , قيمت ليزر كل بدن , دستگاه ليزر موي سيلك پرو , دستگاه ليزر خانگي رمينگتون , بهترين مركز ليزر مو , بهترين مركز ليزر موهاي زائد در تهران , مركز ليزر موهاي زائد , كلينيك ليزر موهاي زائد , بهترين كلينيك ليزر مو , بهترين كلينيك ليزر مو درتهران , رفع موهاي زائد بدن , رفع دائمي موهاي زائد صورت و بدن , دستگاه ليزر موي زائد دايود , ليزر دايود , دستگاه ليزر موهاي زائد الكساندرايت , دستگاه ليزر الكس , بهترين دستگاه ليزر موهاي زائد , مزاياي ليزر موهاي زائد , ليزر موهاي زائد در مردان , ليزر موهاي زائد زنان , دستگاه ليزر مو

براي كسب اطلاعات بيشتر مي توانيد با ما تماس بگيرد و از مشاروه رايگان بهرمند شويد.

اگر شما هم جز افرادي هستيد كه خواهان پر و كامل تر شدن لب هاي خود هستيد ، پروتز لب گزينه ي مناسبي مي باشد .پروتز لب يا همان برجسته سازي لب يك عمل زيبايي است ، كه باعث مي شود ، لب برجسته تر ، كامل تر ، پرتر ،مشخص تر و جوان تر به نظر برسد . در پروتز لب از ژل هاي پر كننده استفاده مي شود ، كه لب ها را براي چند ماه ، در طي يك جلسه درماني حجيم مي كند . ولي پروتز لب و ساير روش هاي زيبايي مي توانند راهكارهايي را ارائه دهند ، كه نتايج حاصل طولاني مدت باشد .

پروتز لب ممكن است ، عوارض تزريق ژل را داشته باشد و مانند تزريق ژل و چربي نتايج آن به راحتي قابل برگشت نيست و دوره ريكاوري آن طولاني است . اين موضوع شما را نگران نكند ، چون عوارض به ندرت پيش مي آيد و سالانه هزاران نفر از روش هاي درماني تزريق ژل و چربي به لب استفاده مي كنند و از نتايج حاصل از پروتز لب راضي هستند .

قبل از انجام هر عمل زيبايي در عمل پروتز لب هم توصيه ما به شما اين است كه ابتدا با متخصصين مشاوره داشته باشيد و سپس اقدام به اين عمل كنيد .

متخصصين ما در كلينيك ليزر مو ابتدا به شما مشاوره مي دهند ، و در صورتي كه شما براي عمل پروتز لب مناسب باشيد ، شروع به عمل زيبايي و پروتز لب خواهند كرد ، متخصصين ما بر حسب انتظارات شما ، فرم چهره شما و اينكه نتايج بايد كاملا طبيعي به نظر برسد ، طرحي را براي تزريق ژل در نظر مي گيرند .

در كلينيك ليزر مو در طي عمل پروتز لب ، بيمار كاملا هوشيار مي باشد ، و براي كاهش احساس درد از يك بي حس كننده موضعي استفاده مي شود . عمل پروتز لب با حفظ طبيعي ظاهر و كمترين عوارض ممكن انجام مي شود ، ولي با اين حال ممكن است ، بعد از تزريق آثار ورم و كبودي مشاهده شود ، كه در مدت زمان چند روز قابل رفع است .

كاربرد هاي پروتز لب

اگر شما جز كساني هستيد ، كه به زيبايي ظاهر خود اهميت زيادي مي دهيد ، و جز افرادي هستيد كه لب هاي نازكي داريد ، و تمايل به داشتن لب هاي حجيم و برجسته براي زيبا و كامل تر به نظر رسيدن چهره خود هستيد ، پروتز لب مي تواند ، انتخاب مناسبي براي شما باشد .در روش پروتز لب با تزريق چربي به لب ، لب ها حجيم تر و بزرگ تر به نظر مي رسند .

پروتز لب چندين مشكل مربوط به زيبايي لب ها را حل مي كند ، اين مشكلات عبارتند از :

 • اگر لب ها تقارن نداشته باشند ، تقارن لب ها را به شما برمي گرداند .
 • مشكل ترك خوردگي در اطراف لب ها را حل مي كند .
 • لب هاي نازك را حجيم مي كند .
 • لب هاي خيلي پهن را هم به حالت طبيعي برمي گرداند .
 • خطوطي كه در اثر سيگار كشيدن به وجود آمده ، را برطرف مي كند .
 • مشكل از دست رفتن حجم لب در اثر افزايش سن را حل مي كند .

مراحل انجام عمل پروتز لب با تزريق بوتاكس

عمل پروتز لب در كلينيك هاي زيبايي با سرعت و بدون نياز به بستري شدن انجام مي شود . در اين ميان تزريق ژل به لب ها خيلي راحت است ، ولي تزريق چربي به دليل اينكه ، ابتدا چربي هاي اضافي از قسمت هاي ديگر بدن برداشته مي شود ، و سپس به لب ها تزريق مي شود ، پس زمانبر مي باشد .

پروتز لب طي ۵ مرحله انجام مي شود :

• مرحله ي ۱ :

ابتدا متخصص پوست ، نوع پوست شما و وضعيت لب هاي شما را بررسي مي كند ، سپس ناحيه ي اطراف لب هايتان را براي تزريق ژل يا چربي معاينه مي كند ، تا بعدا مشكلي پيش نيايد .

• مرحله ي ۲ :

بعد از مرحله ي ۱ ، نقاط استراتژيك يا نقاطي كه قرار است ، ژل يا چربي تزريق شود ، علامت گزاري مي شود . تا به عنوان راهنما در طي عمل تزريق باشد .

• مرحله ي ۳ :

بعد از مشخص كردن نقاط ، اين نواحي با استفاده از مواد آنتي باكتريال تميز مي شوند .و براي راحتي بيماران و كاهش درد از يك بي حس كننده ي موضعي استفاده مي شود . در برخي موارد ، خود ژل حاوي ماده بي حسي است . ولي در موارد ديگر لازم است ، در محل تزريق ، ناحيه ي مورد نظر براي تزريق به طور جداگانه بي حس شود .

• مرحله ي ۴ :

تزريق ژل به لب و برجسته سازي لب در طي مدت زمان كوتاهي انجام مي شود . تزريق چربي هم در صورتي كه قبلا چربي هاي اضافه از قسمت هاي ديكر بدن برداشته شده باشند ، در مدت زمان كوتاهي انجام مي شود . تزريق در عرض چند دقيقه انجام مي شود .

• مرحله ي ۵ :

بعد از تمام شدن پروتز و برجسته سازي لب ، كليه علامت گزاري ها از صورت پاك مي شود ، و براي كاهش هرگونه درد و ناراحتي موقت از يخ استفاده مي شود .

روش انجام پروتز لب

عمل جراحي پروتز لب ، يك عمل نسبتا ساده اي است ، و معمولا مدت زمان يك ساعت براي كامل شدن آن طول مي كشد . عمل پروتز لب ها نيازمند چند بار تزريق براي پر كردن ماده در محل و افزايش حجم و بزرگ نشان دادن لب مي باشد . در صورت استفاده از پر كننده هاي خاص ممكن است ، نتايج از حد انتظار بيشتر باشد ، كه طي چند روز برطرف خواهد شد .در پروتز لب با چربي ممكن است درمان چند هفته طول بكشد .

در انجام پروتز لب ابتدا شكاف هاي گوشه هاي دهان و اطراف لب ايجاد مي شود ، سپس جراح يك تونل كوچكي براي جا دادن پروتز ايجاد مي كند ، اين تونل براي به دست آوردن نتيجه ي مطلوب از عمل پروتز ايجاد مي شود . سپس جراح پروتز را داخل تونل و سپس آن را داخل لب مي كند . و بعد پروتز به طور دقيق دستكاري مي شود ، تا طول مناسبي را پيدا كند ، و سپس شكاف هاي ايجاد شده روي لب بسته مي شوند .

پروتز لب با تزريق چربي

روش تزريق چربي

تزريق چربي يكي از روش هاي پروتز و برجسته كردن لب است . در صورتي كه بيمار تمايلي به استفاده از ژل ها و مواد پر كننده براي پروتز لب ندارد ، از روش تزريق چربي براي پروتز لب استفاده مي شود . روش كار بدين صورت است ، كه ابتدا جراح چربي هاي اضافه در قسمت هاي ديگر بدن بيمار همچون شكم ، ران ، باسن را با روش ليبوساكشن برداشته و بعد از غني سازي چربي ، آن را براي تزريق به لب ها آماده مي كند .

پروتز لب

با تزريق چربي به لب ها ، لب ها برجسته و حجيم شده و شكل مناسبي را به خود مي گيرند . هميشه مقدار زيادي از چربي تزريق شده به دليل فعاليت ها و حركت هاي عادي لب تجزيه شده و جذب بدن مي شود ، بخاطر همين مقدار چربي تزريق شده از حالت معمول كمي بيشتر خواهد بود ، بعد از تجزيه مقداري از چربي بقيه چربي ها به طور دائمي ماندگار خواهند بود . به دليل تزريق اضافي چربي نتايج پروتز و برجسته سازي لب به مدت سه تا چهار هفته بعد از تزريق قابل مشاهده است .

دوران بهبودي پروتز لب

براي اينكه دوران بهبودي كوتاه مدت باشد ، لازم است به توصيه هاي پزشك با دقت گوش داده و به آن ها به نحو دقيق عمل كنيد . در اينجا يكسري راهنمايي ها و نكاتي را به شما ارائه داديم كه بايد اين نكات را رعايت كنيد ، اين نكات عبارتند از :

 • در مدت ۴۸ ساعت اول ، بعد از عمل پروتز از حرف زدن و جويدن زياد خودداري كنيد .
 • در ۴۸ ساعت اول ، از بسته هاي يخ روي لب ها استفاده كنيد .
 • در هفته ي اول بعد از عمل پروتز كمتر بخنديد .
 • خم نشويد، حركت‌هاي كششي انجام ندهيد، ورزش نكنيد ، اين كار براي جلوگيري از خونريزي و كبودي لب ها است ، و در كل فعاليت هايي كه به لب هايتان فشار وارد مي كند ، را انجام ندهيد .
 • در هفته اول به حالت نيمه نشسته بخوابيد ، و به هيچ وجه روي شكم نخابيد .
 • از انجام فعاليت هاي شديد طي ۱ الي ۳ روز خودداري كنيد .
 • براي جلوگيري از عفونت ، لب هايتان را تميز نگه داريد . ( براي اين كار مي توانيد ، از آنتي بيوتيك ها استفاده كنيد .)

دوره ريكاوري پس از درمان و فرايند برجسته سازي و رفع چروك دور لب در حدود ۱ تا ۲ روز است. كبودي و ورم هم موقتي است و در نهايت ممكن است براي يك هفته ادامه داشته باشد .

مزاياي پروتز لب با تزريق چربي و ژل

پروتز لب با تزريق ژل يا چربي ، لب هاي شما را كامل تر و برجسته تر مي كند ، از بافت لب ها حمايت كرده و ظاهر و زيبايي آن را اصلاح كرده و باعث زيبايي و جوان تر به نظر رسيدن چهره شما مي شود .برخي از مزاياي پروتز لب باتزريق ژل و چربي عبارتند از :

 • كنترل حجم لب : بعد از قبول كردن هزينه تزريق چربي به لب ، مقدار چربي تزريق شده به لب قابل كنترل است . و پزشك بر حسب انتظار شما و با توجه به اينكه حالت طبيعي را حفظ كند ، مقدار كافي از چربي را به لب ها تزريق مي كند .
 • دوره درمان تدريجي : عمل پروتز با تزريق ژل و چربي مي تواند به مرور و به تدريج طي چند جلسه انجام شود ، تا لب ها به حالت مطلوب و مورد دلخواه بيمار باشد .
 • از بين رفتن ساده چين و چروك‌ها : چين و چروك هاي ايجاد شده در دور لب به دليل افزايش سن ، و حركت لب ها در گذشت زمان به راحتي با تزريق ژل و چربي قابل حل مي باشد .
 • كبودي كمتر : در عمل پروتز لب امكان كبودي و ورم كمتر است .و خطرات و عوارض جانبي پروتز لب كمتر از ساير روش ها مي باشد .
 • ماندگاري تزريق ژل و چربي در لب : نتايج حاصل از پروتز لب طولاني مدت است ، ولي دائمي نيست .
 • عدم احتمال مشاهده واكنش آلرژيك : اگر براي پروتز لب از روش تزريق چربي استفاده شود ، به دليل اينكه از چربي بدن خود بيمار استفاده مي شود ، امكان بروز واكنش آلرژيك وجود ندارد . و اگر از روش تزريق ژل براي پروتز لب استفاده شود ، بخاطر اينكه ژل هاي تزريقي از مواد طبيعي ساخته مي شوند ، اين مواد بسيار شبيه مواد موجود در بدن انسان مي باشد ، بخاطر همين امكان وجود واكنش هاي آلرژيكي كمتر است . ولي در صورت داشتن حساسيت به ليدوكائين قبل از شروع درمان ، اين موضوع را با پزشك در ميان بگذاريد .

انتخاب كلينيك و پزشك مناسب براي پروتز لب با تزريق چربي و ژل

زيبايي ظاهري امري مهم است ، و نتيجه ي دلخواه از پروتز لب خيلي اهميت دارد . انتخاب كلينيك و پزشك معتبر خيلي مهم مي باشد ، چرا كه عمل پروتز لب يك نوع عمل هنري است ، كه بايد توسط يك فرد متخصص و باتجربه انجام شود . فرد تزريق كننده بايد درك مناسب از پيچيدگي‌ها، شرايط و آناتومي لب‌ها داشته باشد. اين شرايط هنري و تكنيكي مي‌تواند نتايج استفاده بسياري از افراد از تزريق‌هاي غير استاندارد و مشاهده نتايج غير طبيعي در نتيجه آن را توضيح دهد. بسياري از افراد تصور مي كنند ، كه با عمل پروتز لب ظاهر لب ها غير طبيعي شده و خيلي بزرگ تر و حجيم تر خواهد شد ، ولي اين موضوع فقط به مهارت و تجربه متخصص بستگي دارد ، و در صورتي كه متخصص حاذق باشد ، چنين مشكلي پيش نخواهد آمد .

متخصصين ما در كلينيك ليزر مو و جوانسازي پوست ، در زمينه پروتز لب بسيار حاذق مي باشند ، و با بررسي شرايط شما و آناتومي لب اقدام به عمل تزريقي مي كنند ، كه باعث حجيم تر شدن لب هاي شما با حفظ حالت طبيعي مي شوند . لب ها اگر خيلي برجسته و حجيم و يا خيلي نازك باشند ، در زيبايي ظاهري تاثير منفي دارند ، در نتيجه تلاش متخصصين ما در كلينيك ليزر مو اين است ، كه زيبايي لب ها با حفظ حالت طبيعي همراه باشد .

معايب و عوارض پروتز لب

مثل هر عمل زيبايي ديگر پروتز لب هم ممكن است ، يكسري عوارضي را داشته باشد ، ولي عوارض آن ناچيز بوده و به سرعت بر طرف خواهد شد .عوارضي كه ممكن است بعد از عمل ظاهر شود ، عبارتند از :

 • بي حسي يا قرمزي محدود
 • ورم يا كبودي محدود
 • بزرگ شده بيش از حد ناحيه ي تحت درمان

با استفاده موضعي از يخ اين عوارض طي چند ساعت برطرف مي شوند و امكان بهبود بيمار طي چند ساعت يا چند روز آتي وجود دارد .اگر از تزريق چربي براي پر كردن و حجيم كردن لب ها استفاده كرده باشيد ، اين حالت ها ممكن است تا چند هفته باقي بماند ، ولي بعدا به طور كامل برطرف مي شود .

نتايج حاصل از پروتز لب در مدت زمان كوتاهي قابل مشاهده است .

هزينه و قيمت پروتز لب

هزينه و قيمت عمل پروتز لب ، به عوامل مختلفي بستگي دارد ، و در بين افراد مختلف اين هزينه متفاوت است ، به انتخاب‌ها و شرايط خاص بيمار، تعداد تزريق‌هاي مورد نياز براي برجسته سازي لب ها، و خواسته‌هاي فرد بستگي دارد .هزينه و قيمت پروتز لب با توجه به جراح و ميانگين هزينه پروتز متفاوت است و اين هزينه ها به منطقه ي جغرافيايي هم وابسته است . علاوه بر اين در پروتز لب با استفاده از تزريق ژل ، هزينه به نوع ژل مورد استفاده ، ميزان تزريق، ناحيه درمان و حق‌الزحمه پزشك دارد.

نتيجه گيري

پروتز لب ، و در واقع بزرگ كردن و حجيم كردن لب با تزريق ژل و چربي يكي از بهترين روش هاي درمان نازك بودن لب مي باشد ، چون نتايج آن به زودي قابل مشاهده است. عوارض ناشي از اين روش ها كمتر است و نتايج حاصل از آن هم طبيعي تر است . برجسته تر كردن لب ها منجر به زيبايي ، جواني و شادابي ظاهري چهره مي شود .


ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
[ ۹ آذر ۱۳۹۶ ] [ ۰۲:۰۶:۵۴ ] [ behzad moghtader ] [ نظرات (0) ]

ليزر موهاي زائد بيكيني , ليزر موهاي زائد ناحيه تناسلي , ليزر خط بيكيني , ليزر موهاي اندام تناسلي , ليزر موي زائد بيكيني , ليزر موي اندام تناسلي زنان : موهاي زائد به موهايي گفته مي شود كه در مواضعي از بدن ايجاد مي شود كه غير معمول بوده و رنگ تيره آنها نيز اين رويش غير طبيعي را بيش تر نمايان مي سازدروش هاي مختلفي براي رفع موهاي زائد از تيغ و وكس گرفته تا ليزر موهاي زائد وجود دارد .در ميان انواع روش هاي رفع موهاي زائد ليزر موهاي زائد يك روش موثر و ملايم براي كاهش دائمي موهاي زائد است ، و شما مي توانيد با صرف كمترين انرژي و زمان ، در تمام نقاط بدن خود موهاي زائد را از بين برده و براي هميشه پوستي صاف و شفاف داشته باشيد .

 

ليزر خط بيكيني

ليزر موهاي زائد ناحيه بيكيني

 

خدمات كلينيك زيبايي و كلينيك ليزر مو

براي خلاصي از موهاي زائدخود با استفاده از بروزترين دستگاه هاي دنيا و استفاده از خدمات زير در كلينيك جانسازي پوست و ليزر مي توانيد با م در ارتباط باشيد :

ليزر مو , ليزر موهاي زائد , كلينيك ليزر مو , تزريق بوتاكس , تزريق ژل , تزريق چربي , ميكرونيدلينگ , ليزر خانگي , ليزر موي خانگي , دستگاه ليزر خانگي , دستگاه ليزر موي خانگي ,قيمت ليزر موهاي زائد , هزينه ليزر مو , قيمت ليزر مو , ليزر موهاي زائد بيكيني , ليزر موهاي زائد ناحيه تناسلي , ليزر موهاي زائد پا , ليزر موهاي زائد ابروها , ليزر موهاي زائد صورت , ليزر موهاي زائد صورت و بدن , ليزر موهاي زائد برزيلي , ليزر موهاي زائد بدن , ليزر موهاي زائد زير بغل , قيمت ليزر كل بدن , دستگاه ليزر موي سيلك پرو , دستگاه ليزر خانگي رمينگتون , بهترين مركز ليزر مو , بهترين مركز ليزر موهاي زائد در تهران , مركز ليزر موهاي زائد , كلينيك ليزر موهاي زائد , بهترين كلينيك ليزر مو , بهترين كلينيك ليزر مو درتهران , رفع موهاي زائد بدن , رفع دائمي موهاي زائد صورت و بدن , دستگاه ليزر موي زائد دايود , ليزر دايود , دستگاه ليزر موهاي زائد الكساندرايت , دستگاه ليزر الكس , بهترين دستگاه ليزر موهاي زائد , مزاياي ليزر موهاي زائد , ليزر موهاي زائد در مردان , ليزر موهاي زائد زنان , دستگاه ليزر مو

براي كسب اطلاعات بيشتر مي توانيد با ما تماس بگيرد و از مشاروه رايگان بهرمند شويد.

روش هاي ديگر ممكن است باعث رشد موهاي درون روييده شوند و حساسيت پوست و موهاي زيرپوستي شما را آزار دهد ، با ليزر موهاي زائد شما مي توانيد پوستي صاف داشته باشيد و تيرگي آن هم از ميان برود ، گويي كه از ابتدا مويي در پوست شما وجود نداشته است . رشد موهاي زائد علل مختلفي دارد مصرف دارو ، عوامل هورموني ، استرس ، تغييرات فيزيولوژيك و … همگي در رشد موهاي زائد تاثير دارند.

از بين بردن موهاي زائد بدن با ليزر يك روش غير تهاجمي است و طي چند جلسه نتيجه آن قابل مشهود است و نتايج حاصل از آن طولاني مدت و دائمي است . براي از بين بردن موهاي زائد با ليزركمترين زمان مورد نياز است و شما مي توانيد بدون صرف زمان زياد و بدون اينكه از كارهاي روزمره خود باز بمانيد از اين روش استفاده كنيد. عوارض ليزر موهاي زائد بدن بسيار نادر و كم است و در صورت رعايت نكات و توصيه هاي بهداشتي اين عوارض اصلا وجود نخواهد داشت . روش ليزر درماني در مقايسه با روش هاي ديگر چون الكتروليز بسيار امن ، ملايم و سريع است.

متخصصي ما در كلينيك ليزر مو از مجهزترين و پيشرفته ترين دستگاه ها براي رفع موهاي زائد شما استفاده مي كنند ، و قبل از انجام عمل ليزر مو اطلاعات كافي را در اختيار شما قرار مي دهند. براي رزوو نوبت و دريافت مشاوره در زمينه رفع موهاي زائد ناحيه تناسلي مي توانيد با شماره ي زير تماس بگيريد . مشاورين ما آماده ي پاسخگويي به سوالات شما هستند.

ليزر موهاي زائد ناحيه تناسلي براي چه كساني مناسب است؟

ليزر موهاي زائد و ليزر بيكيني بيشتر به منظور زيبائي انجام مي شود ولي افرادي هم هستند كه به تميزي و بهداشت اهميت زيادي قائل هستند و ليزر را بيشتر بخاطر بهداشت انجام مي دهند .از آنجائي كه نتايج ليزر دائمي و بلند مدت است و ياعث صافي و شفافيت پوست مي شود ، افراد مختلف با سن ، حرفه ، موقعيت اجتماعي و سبك زندگي متفاوت متقاضي انجام آن هستند و امروزه تقاضا براي انجام ليزر درماني افزايش يافته است.

استفاده از ليزر بيكيني روشي سريع، بدون درد و مقرون به صرفه بوده و نتايج موثر و پايداري به دنبال دارد. حتي اگر تارهاي مويي باقي بماند، بسيار پراكنده بوده و چندان قابل توجه نخواهد بود. تنها بانوان نيستند كه به فكر زيبائي ظاهري خود و داشتن پوستي صاف و شفاف هستند ، امروزه آقايان هم به اين موضوع اهميت مي دهند و متقاضي ليزر درماني هستند و انجام ليزر توسط مردان يك امر معمول تلقي مي شود . ما در كلينيك زيبائي جم عمل ليزر را براي مردان هم انجام مي دهيم و ما حتما مطمئن مي شويم كه مراجعه كنندگان ما در حين عمل ليزر كاملا راحت هستند هيچ گونه درد و احساس ناراحتي را ندارند.

عوارض ناشي از تراشيدن موهاي زائد

تيغ زدن موها ، روشي سريع و آسان و معمول و استاندارد براي از بين بردن موهاي زائد بدن است ، ولي اين روش معايبي دارد:

 • زمانبر است.
 • بايد به طور مكرر انجام شود.
 • براي اينكه نواحي حساس را با ايمني اصلاح كرد و دچار بريدگي پوست نشد و همچنين براي اينكه بتوان برخي از نواحي را كه دسترسي به آن دشوار است را به راحتي اصلاح كرد ، لازم است كه شكل تيغه با نواحي مختلف بدن سازگاري داشته باشد.
 • امكان بريدگي پوست در حين اصلاح وجود دارد.
 • جاي كشيدن تيغ و جايي كه با ماشين اصلاح شده ممكن است دچار سوختگي يا حساسيت پوستي شود.
 • باعث رشد موهاي درون روييده و ايجاد موهاي زيرپوستي مي شود.
 • نتايج اين روش خيلي موقتي است و بيشتر از دو سه روز دوام ندارد.
 • تيغ كشيدن موها روشي گران است ، چرا كه مرتبا بايد تيغ اصلاح تهيه كنيد.
 • روش هايي چون موم ، اپيلاسيون و بند انداختن به دليل داشتن نتايج نسبتا طولاني و ايجاد پوستي لطيف و بدون مو براي مدت زمان بيشتر برخي از افراد از اين روش ها هم استفاده مي كنند .درسته كه در اين روش ها مدت زمان زيادي لازم است تا موها دوباره رشد كنند ولي بايد مواره زير را در نظر داشته باشيد :
 • قبل از موم انداختن بايد موهاي شما حداقل يك چهارم اينچ رشد كرده باشد.
 • موم زدن دردناك است.
 • باعث ايجاد حساسيت پوستي مي شود.
 • ممكن است موها به صورت زير پوستي رشد كنند.
 • اين روش هم روشي موقتي است و تقريبا دو هفته دوام دارد.
 • اين روش هم گران است ، چون بايد مكررا انجام شود.

گزينه‌هاي مختلف براي ليزر موهاي زائد خط بيكيني در كلينيك ليزر مو

ليزر موهاي زائد منطقه تناسلي به چندين عامل از جمله رنگ مو، رنگ پوست، ضخامت تارهاي مو و تراكم آنها بستگي دارد. پزشك شما قبل از درمان با ليزر، همه اين عوامل را مورد بررسي قرار داده و اطمينان حاصل مي‌كند كه مناسب‌ترين سيستم ليزر و بهترين نتايج به شما ارائه مي‌گردد. بنابراين براي كسب نتيجه ي دلخواه از ليزر و براي ايمني كار انتخاب يك شخص متخصص با تجربه بسيار حائز اهميت مي باشد. ليزر موهاي زائد ناحيه تناسلي و ليزر بيكيني يكي از پرطرفدارترين و معمول ترين ليزرها است كه در كلينيك زيبائي جم انجام مي شود . ليزر موهاي زائد ناحيه تناسلي به روش ها و مدل هاي مختلفي در كلينيك جم انجام مي شود و اين بستگي به درخواست خود شما دارد ، مثلا شما مي توانيد درخواست كنيد كه همه ي موهاي زائد اين ناحيه را از بين ببريد و ليزر كنيد ، يا اينكه به طور دلخواه قسمتي از موهاي مياني را نگه داشته و ليزر نكنيد.

ليزر موهاي زائد ناحيه تناسلي شامل ۸ جلسه ليزر درماني است كه فاصله زماني بين جلسات ۶ هفته مي باشد . ما در كلينيك جم قبل از ورود به جلسات ليز درماني ناحيه تناسلي از شما مي خواهيم كه موهاي زائد ناحيه را تيغ زده و اصلاح كنيد ( شما اين كار را به طور دلخواه انجام مي دهيد. چنانچه مي خواهيد تمام اين ناحيه را ليزر كنيد كلا تيغ بزنيد ، ولي در صورت تمايل به نگه داشتن قسمت مياني فقط قسمتي را كه مي خواهيد تيغ بزنيد.) تا الگوي ليزر شما مشخص شود ، و ما دقيقا همان نواحي را كه شما تيغ زده ايد را ليزر مي كنيم و با بقيه قسمت ها كاري نداريم.

مزاياي ليزر موهاي زائد بيكيني (ناحيه تناسلي)

• نتايج اين روش دائمي و طولاني مدت است . با گذشت جلسات ليزر درماني موها كمتر و نازك تر مي شوند در نهايت موهاي زائد ناحيه تناسلي ۷۵ تا ۹۰ درصد كاهش مي يابد. • باعث صرفه جويي در زمان مي شود ، و مدت زمان لازم براي ليزر موهاي زائد ناحيه تناسلي كم است . هر جلسه ۱۵ دقيقه زمان لازم است ، تعداد جلسات ۸ جلسه است و فاصله بين جلسات ۶ هفته است.(كلا دو ساعت لازم است .) • با همان هزينه مي توانيد موهاي زائد ناحيه تناسلي خود را به هر مدلي كه خواستيد ، ليزر كنيد. • در اين روش با تقبل هزينه ليزر بيكيني ميتوانيد موهاي زير پوستي و جوش‌هاي ناشي از رشد موهاي زيرپوستي را از بين ببريد . • شما مي‌توانيد در بين جلسات ليزردرماني موهاي خود را تيغ بزنيد، پس نيازي نيست كه مانند روش موم زدن، در يك مدت زمان مشخص مجبور باشيد كه منتظر بمانيد تا موهاي زائد رشد كنند و از بابت آن خجالت بكشيد. • پوست شما كاملا لطيف و نرم مي شود. • اين روش مقرون به صرفه است ، در صورتي كه هزينه‌ي خريد تيغ يا موم زدن را در بلندمدت در نظر بگيريد، متوجه خواهيد شد كه ليزر موهاي زائد تا حدود بسيار زيادي در هزينه‌هاي شما صرفه‌جويي مي‌كند. ما در كلينيك زيبايي جم هزينه‌ ليزر موهاي زائد را در هر جلسه به صورت جدا دريافت مي‌كنيم.

مراحل و چگونگي ليزر موهاي زائد ناحيه تناسلي

جلسه‌ي درماني

ليزر مو اندام تناسلي روشي براي كاهش دائمي موهاي زائد است و بعد از ليزر موها كاهش مي يابد و رفته رفته ظريف تر و نازك تر مي شود و با گذشت جلسات سرعت رشد كاهش يافته و رنگ موها هم روشن تر خواهد شد . مدت زمان لازم هم در اين روش كم است. هر جلسه به مدت ۱۵ دقيقه طول مي كشد . بر خلاف رئش موم در بين جلسات مي توانيد از تيغ زدن براي كوتاه كردن موها استفاده كنيد .

 

ليزر خط بيكيني

ليزر خط بيكيني

 

سوالي كه وجود دارد ، اين است كه آيا اين روش با درد همراه است ؟

ليزر موهاي زائد بدون درد نيست ولي درد آنچناني هم ندارد. ليزر تنها نور ساطع مي‌كند. شما ممكن است مقداري احساس گزگز و يا نيش يك باند كشي را احساس كنيد. ميزان درد ناشي از ليزر هم در افراد مختلف متفاوت است. برخي از افراد كه تجربه موم زدن و ليزر را دارند نظرشان اين است كه درد ليزر شبيه درد موم زدن است.

نتايج مورد انتظار بعد از ليزر موهاي بيكيني

اگر تمام ۸ جلسه ليزر درماني موهاي زائد ناحيه تناسلي را به طور منظم شركت كنيد .بعد از انجام ليزر ۷۵ تا ۹۰ درصد موهاي زائد كاهش مي يابد .اين نتايج دائمي و بلند مدت است و رشد موها متوقف مي شود. ولي تبليغاتي وجود دارد كه به شما مي گويد موهاي زائد به طور كامل براي هميشه از بين مي رود ، اين تبليغات فريب دهنده هستند و ما به شما اين قول را نمي دهيم كه با انجام عمل ليزر درماني به طور كامل و صد در صد موهاي زائد شما از بين مي رود و ديگر نيازي به ليزر نخواهيد داشت . در واقع هدف ليزر اين است كه موها را كم كند و مثلا ماهي يك بار يا دو ماه يك بار نياز به اصلاح داشته باشيد.


ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
[ ۹ آذر ۱۳۹۶ ] [ ۰۲:۰۴:۴۳ ] [ behzad moghtader ] [ نظرات (0) ]

ليزر موهاي زائد ابروها , ليزر موي ابرو , ليزرموهاي بين ابرو ها , قيمت ليزر موهاي زائد ابرو , هزينه ليزر موهاي زائد بين ابرو ها : ابرو هاي هر فرد مهمترين و حساس ترين ناحيه بدن است كه در اولين ديدار همه متوجه آن مي شوند لذا داشتن ابروهايي تميز و منظم يكي از مزيت هايي براي زيباي فرد مي باشد. لذا براي اينكه ابروهايي تميز و زيبا داشته باشيد هميشه  دنبال راه هايي براي رفع موهاي زائد ناحيه بين دو ابرو بوده ايد . استفاده از اپي ليدر , استفاده از مو چين , بند اندازي و  … اما اين راه ها هيچ وقت نتوانسته اند درخواست ايده آل شما را به همراه داشته باشند .

ليزر موهاي زائد ابروها

ليزر موهاي زائد ابروها

ليزر موهاي زائد ابرو يك روش مناسب و دائمي براي از بين بردن موهاي زائد و خسته كننده ابرو هاي شما مي باشد . راهي آسان بدون درد و بدون هيچ نوع عارضه اي كه امروزه رواج بسيار زيادي گرفته است . ابروها ناحيه اي  از صورت شما مي باشند كه زيبايي ويژه اي را به چهره شما مي دهند لذا براي زيباتر شدن آنها از هيچ كاري دريغ نكنيد .

خدمات كلينيك زيبايي و كلينيك ليزر مو

براي خلاصي از موهاي زائدخود با استفاده از بروزترين دستگاه هاي دنيا و استفاده از خدمات زير در كلينيك جانسازي پوست و ليزر مي توانيد با م در ارتباط باشيد :

ليزر مو , ليزر موهاي زائد , كلينيك ليزر مو , تزريق بوتاكس , تزريق ژل , تزريق چربي , ميكرونيدلينگ , ليزر خانگي , ليزر موي خانگي , دستگاه ليزر خانگي , دستگاه ليزر موي خانگي ,قيمت ليزر موهاي زائد , هزينه ليزر مو , قيمت ليزر مو , ليزر موهاي زائد بيكيني , ليزر موهاي زائد ناحيه تناسلي , ليزر موهاي زائد پا , ليزر موهاي زائد ابروها , ليزر موهاي زائد صورت , ليزر موهاي زائد صورت و بدن , ليزر موهاي زائد برزيلي , ليزر موهاي زائد بدن , ليزر موهاي زائد زير بغل , قيمت ليزر كل بدن , دستگاه ليزر موي سيلك پرو , دستگاه ليزر خانگي رمينگتون , بهترين مركز ليزر مو , بهترين مركز ليزر موهاي زائد در تهران , مركز ليزر موهاي زائد , كلينيك ليزر موهاي زائد , بهترين كلينيك ليزر مو , بهترين كلينيك ليزر مو درتهران , رفع موهاي زائد بدن , رفع دائمي موهاي زائد صورت و بدن , دستگاه ليزر موي زائد دايود , ليزر دايود , دستگاه ليزر موهاي زائد الكساندرايت , دستگاه ليزر الكس , بهترين دستگاه ليزر موهاي زائد , مزاياي ليزر موهاي زائد , ليزر موهاي زائد در مردان , ليزر موهاي زائد زنان , دستگاه ليزر مو

براي كسب اطلاعات بيشتر مي توانيد با ما تماس بگيرد و از مشاروه رايگان بهرمند شويد.

****توجه

ليزر موهاي زائد ابرو رو با اصلاح ابرو اشتباه نگيريد .لذا از بين بردن موهاي زائد به صورت دائمي است و ناحيه بين ابرو را هدف ليزر قرار مي دهد. نه كل ابرو

آنچه در رابطه با ليزر موهاي زائد ابرو مهم است

شايد در ابتدا به نظرتان عجيب برسد كه با ليزر موهاي زائد ابرو تفاوت زيادي در ظاهر شما رخ مي دهد. اما اين يك حقيقت معتبر است و چهره اي زيبا خواهيد داشت .ظرافت و زيبايي كه به ابرو خواهيم داد آن را در نتايج بعد از عمل ليزر مو خواهيد ديد. به بهترين ابروهايي كه تا به حال ديده ايد فكر كنيد و هر آنچه كه در ذهن داريد را به ما ارائه كنيد تا با ايجاد ابروهايي زيبا كاري ايده آل ارائه كنيم .

با ليزر موي ابروها چهره اي زيبا و باهوش خواهيد داشت هم چنين نوعي آرايش دائمي است كه صورت شما را براق و زيبا خواهد كرد. نگهتان را زيبا و دلنشين خواهد كرد .

براي مشاوره رايگان ليزر موهاي زائد خود به ويژه ليزر موهاي زائد ابرو مي توانيد با مشاورين ما تماس بگيريد و از راهنمايي آنها بهرمند شويد. تا بهترين كلينيك ليزر مو را انتخاب كنيد .

ليزر موهاي زائد ابرو ها براي مردان و زنان

هم زنان وو هم مردان موهاي ناخواسته اي در بين ابروهاي خود از بدو تولد دارند و هميشه هم در حال رشد مي باشند اين موهاي زائد بين ابرو ها ” يونيكو ” نيز نامگذاري مي شوند. وكس ابرو دردناك است و پوست شما را قرمز مي كند و اين قرمزي هم ساعتها بعد از درمان از بين نمي رود و از طرفي تويزينگ نيز وقت گير مي باشد. لذا ليزر موهاي زائد ابرو بهترين راه براي خلاصي زنان و مردان از موهاي زائد اين نايه مي باشد.

چه كسي ليزر موهاي زائد ابرو را انجام مي دهد ؟

متخصصين ما در كلينيك ليزر مو هميشه آماده ارائه خدمات ليزر درماني به متقاضيان مي باشند. از تخص هاي ويژه ما مي توان به ليزر موهاي زائد اشاره كرد. همانطور كه مي دانيم ناحيه ابرو ناحيه اي بسيار حياتي و حساس صورت مي باشد لذا براي ليزر  موهاي زائد ابرو بايد تخصص و تجربه كافي داشته باشيم . ما با استفاده از تجهيزات و دستگاه هاي ليزري كه در اختيار داريم مي تواني رضايت شما را جلب كنيم .

براي كسب اطلاعات كافي در رابطه با عوارض و مزاياي ليزر موهاي زائد ابرو مي توانيد با ما تماس بگيريد .


ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
[ ۹ آذر ۱۳۹۶ ] [ ۰۲:۰۱:۳۴ ] [ behzad moghtader ] [ نظرات (0) ]

ليزر موهاي زائد پا , هزينه و قيمت ليزر موهاي زائد پا , تعداد جلسات ليزر موي پا , ليزر موي پا , ليزر موهاي زائد پشت ران , ليزر موهاي زائد ناحيه ران پا : امروزه با پيشرفت علم پزشكي زيبايي به ويژه پزشكي با ليزر , موجب شده است تا دستگاه هاي زيادي در زمينه ليزر موهاي زائد طراحي و ساخته شود. همچنين رفع دائمي موهاي زائد بدن به ويژه پاها كه يكي از مهمترين ناحيه بدن كه در معرض ديد هست , آرزوي هر بانويي مي باشد. داشتن پاهايي صاف , بدون مو ,  لطيف  و براق مي تواند اعتماد به نفس بالايي را به خانوم ها دهد.

ليزر موهاي زائد پا

ليزر موهاي زائد پا

خيلي از بانوان هميشه دوست دارند تا پاهايي صاف و براق داشته باشند . لذا هر روز به دنبال رفع موهاي زائد ناحيه پا مي باشند كه اين كار مي توان با تراشيدن و وكس و موم انجام شود كه خيلي زمان بر و وقت گير است لذا هميشه به دنبال يك راه دائمي هستند. ما ليزر موهاي زائد پا را پيشنهاد مي دهيم . با استفاده از دستگاه هاي پيشرفته ليزر مو و تجهيز كلينيك ليزر مو به اين دستگاه ها توانسته ايم راحتي را براي متقاضيان به همراه بياوريم .

خدمات كلينيك زيبايي و كلينيك ليزر مو

براي خلاصي از موهاي زائدخود با استفاده از بروزترين دستگاه هاي دنيا و استفاده از خدمات زير در كلينيك جانسازي پوست و ليزر مي توانيد با م در ارتباط باشيد :

ليزر مو , ليزر موهاي زائد , كلينيك ليزر مو , تزريق بوتاكس , تزريق ژل , تزريق چربي , ميكرونيدلينگ , ليزر خانگي , ليزر موي خانگي , دستگاه ليزر خانگي , دستگاه ليزر موي خانگي ,قيمت ليزر موهاي زائد , هزينه ليزر مو , قيمت ليزر مو , ليزر موهاي زائد بيكيني , ليزر موهاي زائد ناحيه تناسلي , ليزر موهاي زائد پا , ليزر موهاي زائد ابروها , ليزر موهاي زائد صورت , ليزر موهاي زائد صورت و بدن , ليزر موهاي زائد برزيلي , ليزر موهاي زائد بدن , ليزر موهاي زائد زير بغل , قيمت ليزر كل بدن , دستگاه ليزر موي سيلك پرو , دستگاه ليزر خانگي رمينگتون , بهترين مركز ليزر مو , بهترين مركز ليزر موهاي زائد در تهران , مركز ليزر موهاي زائد , كلينيك ليزر موهاي زائد , بهترين كلينيك ليزر مو , بهترين كلينيك ليزر مو درتهران , رفع موهاي زائد بدن , رفع دائمي موهاي زائد صورت و بدن , دستگاه ليزر موي زائد دايود , ليزر دايود , دستگاه ليزر موهاي زائد الكساندرايت , دستگاه ليزر الكس , بهترين دستگاه ليزر موهاي زائد , مزاياي ليزر موهاي زائد , ليزر موهاي زائد در مردان , ليزر موهاي زائد زنان , دستگاه ليزر مو

براي كسب اطلاعات بيشتر مي توانيد با ما تماس بگيرد و از مشاروه رايگان بهرمند شويد.

با انجام ليزر موهاي زائد پا ديگر نيازي به اپيلاسيون و وكس نيست  , ديگر نيازي به استفاده از تراشيدن با اشتفاده از تيغ نيست . هميشه روشهاي سنتي از بين بردن موهاي زائد بدن خطرناك بودند و اكان انتقال بيماري هاي خوني در آنها خيلي بيشتر بود . لذا با ليزر موهاي زائد پا ديگر نگران اين نوع موارد نخواهيد شد.

دائمي بودن ليزر موهاي زائد پا

ليزر مو براي از بين بردن موهاي زائد پا و بدن روشي دائمي است بدين صورت كه در بيشتر موارد حتي بيش از ۹۵ درصد موهاي زائد را از بين برده ناحيه كاملا صاف شده است . هيچ نوع عوارضي به دنبال ندارد و تجربه ۲۰ ساله نيز اين را بيان مي كند.

تعداد جلسات و هزينه ليزر موهاي زائد پا

تعداد جلسات ليزر موهاي زائد به برخي از فاكتورهاي خاصي بستگي دارد در اين مورد به خصوص كه فقط ناحيه پا را شامل مي شود . بر اساس وسعت ناحيه تعداد جلسات مشخص مي شود . اگر وسعت ناحيه كم باشد در نهايت تعداد جلسات مورد نياز نيز كم خواهد بود و در غير اين صورت تعداد جلسات بالا خواهد رفت به صورت كلي حداقل تعداد جلسات براي ليزر موهاي زائد مشخص مي شود بين ۴ تا ۱۰ جلسه است كه هر جلسه با آماده سازي حداكثر ۱۰ دقيقه طول مي كشد.

همچنين هزينه ليزر موهاي زائد پا نيز بر اساس تعداد جلسات و استفاده از دستگاه خاص مي باشد . براي كسب اطلاعات كافي در رابطه با تعداد جلسات و نيز هزينه و قيمت ليزر موهاي زائد پا مي توانيد با مشاورين و متخصصين كلينيك ليزر مو تماس برقرار كنيد . تا از راهنمايي هاي كارشناسان به صورت رايگان بهرمند شويد.

از مزاياي ليزر موهاي زائد پا

 • لذت بردن از پاهايي صاف و لطيف و براق
 • احساس پاكيزگي و اعتماد به نفس بالا
 • صرفه جويي مدت زمان هر روزه كه براي اصلاح موهاي پاي خود صرف مي كرديد.
 • خداحافظي با ريش تراش و  مو و وكس براي مدت هاي طولاني
 • از بين رفتن نگراني هايي در رابطه با خراش هايي كه موقع تراشيدن موهاي زائد ممكن بوجود بيايند.

بسيار از موارد و مزايايي ديگر كه در رابطه با ليزر موهاي زائد پا وجود دارد. جهت كسب اطلاع از خدمات كلينيك ليزر مو و نيز بهرمند شدند از مشاوره رايگان متخصصين ليزر مو مي توانيد با ما در ارتباط باشيد .


ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
[ ۹ آذر ۱۳۹۶ ] [ ۰۱:۵۹:۲۷ ] [ behzad moghtader ] [ نظرات (0) ]

ليزر موهاي زائد زير بغل , هزينه قيمت ليزر موهاي زائد زير بغل

/0 ديدگاه /در /توسط

ليزر موهاي زائد زير بغل , ليزر موهاي زير بغل , هزينه و قيمت ليزر موهاي زائد زير بغل , عوارض ليزر موهاي زائد زير بغل , مزاياي ليزر موي زير بغل در كلينيك ليزر مو : بدون ترديد يكي از موارد تاثير گذار در اعتماد به نفس دروني ما رضايت دروني ما از ظاهر و زيبايي خودمان مي باشد و داشتن اعتماد به نفس بالا يعني زندگي لذت بخش.در اين ميان داشتن موهاي زائد امري خجالت آور و خسته كننده مي باشد و بالطبع اعتماد به نفس را كاهش مي دهد.

در اين ميان از بين بردن موهاي زائد به طور دائم با ليزر يك عملي ساده مي باشد كه عوارض كمتري دارد و نسبت به روش هاي ديگر به پوست آسيب جدي وارد نمي كند و عوارض ليزر زير بغل هم ناچيز مي باشد و تحريك پوست را به دنبال ندارد. ليزر موهاي زائد زير بغل مي تواند براي مرداني هم كه از تعريق زياد رنج مي كشند عمل مناسبي باشد.

 

ليزر موهاي زائد زير بغل

ليزر موهاي زائد زير بغل

 

بريدگي،خراشيدگي ،تحريك ،سوختگي،ايجاد كيست،و ايجاد موهاي درون روييده از جمله عوارض تراشيدن مكررموهاي زيربغل مي باشد.در اين ميان ليزر موهاي زير بغل يك روش فوق العاده براي حل مشكلات فوق مي باشد.با ليزر ابتدا فوليكول مو تخريب مي شود و مو به طور كامل مي ريزد.و سپس پوستي صاف و شفاف يه جا مي گذارد و اين صافي و شفافيت دائمي بوده و ديگر نيازي به رفع موهاي زائد با روش تراشيدن يا،وكس يا ساير روش ها را نداريد و سوزش ناشي از اصلاح را هم نخواهيد داشت.ليزر موهاي زير بغل فقط چند دقيقه طول مي كشد و شما را از وقت زيادي كه براي از بين بردن موي زير بغل و سفيد كردن اين ناحيه صرف مي كرديد ،خلاص مي كند.

خدمات كلينيك زيبايي و كلينيك ليزر مو

براي خلاصي از موهاي زائدخود با استفاده از بروزترين دستگاه هاي دنيا و استفاده از خدمات زير در كلينيك جانسازي پوست و ليزر مي توانيد با م در ارتباط باشيد :

ليزر مو , ليزر موهاي زائد , كلينيك ليزر مو , تزريق بوتاكس , تزريق ژل , تزريق چربي , ميكرونيدلينگ , ليزر خانگي , ليزر موي خانگي , دستگاه ليزر خانگي , دستگاه ليزر موي خانگي ,قيمت ليزر موهاي زائد , هزينه ليزر مو , قيمت ليزر مو , ليزر موهاي زائد بيكيني , ليزر موهاي زائد ناحيه تناسلي , ليزر موهاي زائد پا , ليزر موهاي زائد ابروها , ليزر موهاي زائد صورت , ليزر موهاي زائد صورت و بدن , ليزر موهاي زائد برزيلي , ليزر موهاي زائد بدن , ليزر موهاي زائد زير بغل , قيمت ليزر كل بدن , دستگاه ليزر موي سيلك پرو , دستگاه ليزر خانگي رمينگتون , بهترين مركز ليزر مو , بهترين مركز ليزر موهاي زائد در تهران , مركز ليزر موهاي زائد , كلينيك ليزر موهاي زائد , بهترين كلينيك ليزر مو , بهترين كلينيك ليزر مو درتهران , رفع موهاي زائد بدن , رفع دائمي موهاي زائد صورت و بدن , دستگاه ليزر موي زائد دايود , ليزر دايود , دستگاه ليزر موهاي زائد الكساندرايت , دستگاه ليزر الكس , بهترين دستگاه ليزر موهاي زائد , مزاياي ليزر موهاي زائد , ليزر موهاي زائد در مردان , ليزر موهاي زائد زنان , دستگاه ليزر مو

براي كسب اطلاعات بيشتر مي توانيد با ما تماس بگيرد و از مشاروه رايگان بهرمند شويد.

كارآمدي ليزر موهاي زائد زير بغل

ليزر مواهاي زائد زير بغل باعث بهبود كيفيت پوست خواهد شد و علاوه بر اينكه در سطح پوست شما را از شر موهاي زائد خلاص مي كند فوليكول مو در زير سطح پوست را از بين برده و باعث توقف دائمي رشد مو مي شود.

ليزر موهاي زائد زير بغل ۵ الي ۱۰ دقيقه طول مي كشد.فوليكول هاي مو مراحل رشد زيادي را سپري مي كنند.با انجام عمل ليزر فوليكول ها رشد كمتري پيدا مي كنند جلسات درمان در فواصل زماني ۶ تا ۸ هفته اي زمانبندي مي شود و ۸ الي ۱۲ جلسه درمان براي رفع كامل موهاي زائد زير بغل در نظر گرفته مي شود.

ليزر موهاي زائد عملي هست كه در كلينيك جم توسط متخصصين پزشكي و پرستاري مجربي انجام مي شود .كه آموزش و تخصص لازم در اين زمينه را دارند.البته پزشك داراي مجوز هم بر اين عمل نظارت دارد.

ما در كلينيك جم جلسات مشاوره رايگان هم برگزار مي كنيم كه مشاوران ما به همه ي سوالات شما در زمينه ليزر موهاي زائد پاسخ مي دهند. و با توجه به نوع پوست،سن و عوامل ديگر تاثير گزار بر ليزر، همواره بهترين روش را براي از بين بردن موهاي زائد به شما پيشنهاد مي دهند و تمامي اطلاعات را در اختيار شما قرار مي دهند تا شما بتوانيد تصميمي آگاهانه بگيريد.

درمان افراد داراي پوست تيره با ليزر موهاي زائد زير بغل

رنگ پوست افراد از طريق ميزان رنگدانه هاي پوست يا ملانين مشخص مي شود. نور ليزر هم توسط ملانين هاي موجود در فوليكول مو جذب مي شود ،از بين بردن موهاي زائد در افرادي كه رنگ پوست تيره تري دارند بايد توسط ليزرهايي كه طول موج بلند دارند،انجام شود. و نياز به تجهيزات پيشرفته دارد و خوشبختانه ما در كلينيك جم به همه ي اين امكانات و تجهيزات پيشرفته مجهز هستيم و مي توانيم هر نوعت رنگ پوست و مو را به راحتي درمان كنيم.با توجه به اينكه عملكرد ليزر در موهاي بور،قرمز يا سفيد كم است بهتره كه اين افراد قبل از انجام ليزر با متخصصين ما مشاوره نمايند تا از نتايج كار آگاه شوند.

عوارض ليزر موهاي زائد زير بغل

يكي از شايع ترين عوارض ليزر موهاي زائد ايجاد موهاي درون روييده در محل ليزر مي باشد و اينكه بعد از درمان با ليزر موهاي زائدتان به طور دائمي از ميان خواهد رفت يك مقدار اغراق كننده مي باشد.اگرچه ليزر جز روش دائمي رفع موهاي زائد است ولي از بين رفتن دائمي موها را تضمين نمي كند و در اكثر موارد بعد از شش ماه موها البته اينبار ظريف تر و روسن تر رشد مي كنند كه با تكرار عمل ليزر نتايج بهتري حاصل خواهد شد.

قرمزي و تحريك جزيي

پعد از درمان قرمزي و سايش پوست انتظار مي رود كه بسيار شايع و موقتي است.استفاده از كرم يا لوسيون يا كمپرس سرد مي تواند در كاهش قرمزي كمك كند.

پوسته پوسته شدن

معمولا ده درصد افرادي كه با ليزر الكساندرايت و روبي با پالس بلند درمان مي‌شوند با پوسته پوسته شدن محل درمان مواجه مي‌شوند.ولي مشكلات چندان جدي و طولاني را ندارد و با مراقبت مي تواند درمان شود و عفونت نكند.

احتمال پايين عفونت

در تمام عمل ها و جراحي هاي زيبايي احتمال عفونت وجود دارد.ولي خطر عفونت در ليزر نسبت به ديگر عمل هاي زيبايي كمتر مي باشد و با رعايت توصيه هاي مراقبتي بعد از درمان مي توان از بروز عفونت جلوگيري كرد.

صدمه ديدن چشم

چشم در صورت عدم استفاده از عينك ايمني صدمه مي بيند.براي جلوگيري از صدمه ديدن چشم ضروري است كه در حين انجام ليزر هم بيمار و هم شخصي كه ليزر را انجام مي دهد از عينك ايمني استفاده كند تا آسيبي به چشم وارد نشود.

تغييرات رنگدانه‌اي

تنطيم نامناسب ليزر باعث مي شود كه بعد از ليزر درماني با تغييرات رنگدانه اي مواجه شويم و پوست به طور موقت روشن يا تيره تر مي شود.اين تغييرات معمولا گذرا است و از چند هفته تا چند ماه ممكن است طول بكشد.و سپس به تدريج اين تغييرات از بين رفته شده و رنگ پوست به حالت عادي بر مي گردد ولي ممكن است در برخي افراد به ويژه افرادي كه پوست تيره اي دارند تغييرات دائمي باشد.

تاول زدن

سوختگي و تاول زدن يك عارضه اي است كه به ندرت پيش مي آيد و در صورتي به وجود مي آيد كه فرد انجام دهنده ليزر تجربه ومهارت كافي را نداشته باشد و نور ليزر را در يك نقطه بيشتر از حد معمول اعمال كند.كه با توجه به اينكه قبل از انجام عمل ليزر پوست خنك مي شود احتمال سوختگي هم كمتر است.ولي بهتر است كه مراجعين به متخصص ماهر و با تجربه مراجعه كنند تا از اين آسيب جلوگيري شود.

جاي زخم

معمولا اين عارضه هم به ندرت پيش مي آيد و ليزر موهاي زائد معمولا جاي زخم به جا نمي گذارد اما اگر جاي زخمي باشد ،دائمي خواهد بود.عدم تجربه ومهارت متخصص و يا عدم رعايت توصيه هاي بهداشتي مي تواند باعث بروز اين عارضه شود كه با مراجعه به متخصص با تجربه و تنظيم مناسب دستگاه ليزر با توجه به نوع پوست،رنگ و ناحيه درمان و رعايت اصول بهداشتي بعد از درمان اين عارضه به حدقل مي رسد.

برچسب ها: , , , , ,
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
[ ۹ آذر ۱۳۹۶ ] [ ۰۱:۵۷:۱۱ ] [ behzad moghtader ] [ نظرات (0) ]

ليزر موهاي زائد بدن و صورت , قيمت ليزر موي صورت و بدن

/0 ديدگاه /در /توسط

ليزر موهاي زائد بدن و صورت , ليزر موي صورت , ليزر موي بدن , ليزر موهاي زائد بدن , ليزر موهاي زائد صورت , قيمت ليزر موهاي زائد صورت و بدن , تعداد جلسات ليزر مو

تعريف موي زائد , موي زائد به چه صورت رشد مي كند ؟

موهاي زائد به موهايي گفته مي شود بخش زيادي از پوست را گرفته و فرد تمايلي به رشد موها در آن ناحيه ندارد. گوش ها، گردن، شكم و ناحيه تناسلي، صورت، پشت لب، پيشاني، پوست صورت، چانه، زير چانه و گونه ها نواحي هستند كه معمولا موهاي زائد در آنجا رشد مي كنند از بين بردن موهاي زائد فرآيندي دشوار و خسته كننده است .

براي از بين بردن موهاي زائد روش هاي مختلفي وجود دارد كه بسياري از اين روش ها همچون اپيلاسيون ، كرم ها و پودرهاي موبر ، دستگاه هاي خانگي روش هايي كاملا موقتي هستند و موها را به مدت كوتاهي از بين مي برند و بعد از يك مدت خيلي كوتاه دوباره موهاي زائد شروع به رشد كردن  مي كنند و مي توانند عوارضي مانند حساسيت را هم داشته باشند . اختلالات هورموني و عواملي كه باعث ايجاد اختلال هورموني مي شوند (مثل نامنظمي سيكل قاعدگي، ريزش موي سر، جوش هاي مكرر صورت و سابقه نازايي)  و همچنين مصرف برخي داروها مثل كورتون ها ،هورمون ها و مينوكسيديل مي توانند باعث پرمويي و رشد مجدد موهاي زائد شوند و در روند درمان تاثير بگذارند پس نياز به بررسي وجود دارد.

ليزر موهاي زائد صورت و بدن

ليزر موهاي زائد صورت و بدن

خدمات كلينيك زيبايي و كلينيك ليزر مو

براي خلاصي از موهاي زائدخود با استفاده از بروزترين دستگاه هاي دنيا و استفاده از خدمات زير در كلينيك جانسازي پوست و ليزر مي توانيد با م در ارتباط باشيد :

ليزر مو , ليزر موهاي زائد , كلينيك ليزر مو , تزريق بوتاكس , تزريق ژل , تزريق چربي , ميكرونيدلينگ , ليزر خانگي , ليزر موي خانگي , دستگاه ليزر خانگي , دستگاه ليزر موي خانگي ,قيمت ليزر موهاي زائد , هزينه ليزر مو , قيمت ليزر مو , ليزر موهاي زائد بيكيني , ليزر موهاي زائد ناحيه تناسلي , ليزر موهاي زائد پا , ليزر موهاي زائد ابروها , ليزر موهاي زائد صورت , ليزر موهاي زائد صورت و بدن , ليزر موهاي زائد برزيلي , ليزر موهاي زائد بدن , ليزر موهاي زائد زير بغل , قيمت ليزر كل بدن , دستگاه ليزر موي سيلك پرو , دستگاه ليزر خانگي رمينگتون , بهترين مركز ليزر مو , بهترين مركز ليزر موهاي زائد در تهران , مركز ليزر موهاي زائد , كلينيك ليزر موهاي زائد , بهترين كلينيك ليزر مو , بهترين كلينيك ليزر مو درتهران , رفع موهاي زائد بدن , رفع دائمي موهاي زائد صورت و بدن , دستگاه ليزر موي زائد دايود , ليزر دايود , دستگاه ليزر موهاي زائد الكساندرايت , دستگاه ليزر الكس , بهترين دستگاه ليزر موهاي زائد , مزاياي ليزر موهاي زائد , ليزر موهاي زائد در مردان , ليزر موهاي زائد زنان , دستگاه ليزر مو

براي كسب اطلاعات بيشتر مي توانيد با ما تماس بگيرد و از مشاروه رايگان بهرمند شويد.

صرف نظر از روش هاي موقتي ليزر موهاي زائد جز روش هاي دائمي رفع موهاي زائد به شمار مي آيد . واگر شما دربين روش‌هاي از بين بردن موهاي زائد جستجو كنيد ، بعد از تحقيقات به اين نتيجه مي رسيدكه ليزر موهاي زائد بهترين گزينه براي شما است.

افراد مناسب براي انجام ليزر موهاي زائد

با كمك روش ليزر شما مي توانيد با صرف انرژي و زمان كمتر براي هميشه پوستي صاف و نرم داشته باشيد و از شر موهاي زائد خلاص شويد حتي نقاطي كه موهاي زبري دارند را مي توان با ليزر درمان كرد و براي هميشه از شر موهاي زيرپوستي و حساسيت هاي مرتبط خلاص شد. با از بين بردن موهاي زائد با ليزر شما مي‌توانيد پوستي داشته باشيد كه گويي از ابتدا مويي نداشته است .ليزر براي همه افراد با رعايت نكات ايمني قابل استفاده است .

مزاياي ليزر موهاي زائد صورت و بدن

ليزر براي رفع موهاي زائد قسمت هاي مختلف بدن صورت، پا، دست، زير بغل، شرمگاه مناسب است.

با پيشرفت تكنولوژي خود ليزر روش هاي مختلفي دارد كه هركدام يكسري مزايايي دارند. براي مثال ليزر الكساندرايت يكي از معروف ترين انواع ليزر رفع موهاي زائد مي باشد كه براي از بين بردن موهاي زخيم وتيره مناسب است و به پوست و بافت مجاور آسيبي وارد نمي كند .

ليزر دايود هم براي افراد با پوست سبزه و تيره و موهاي نازك و كركي مناسب است.

سرعت :

ليزر كردن موهاي زائد روشي ميباشد كه اصلا زمانبر نميباشد نسبت به روش هاي ديگر و سرعت اين كار بالا ميباشد . زيرا هر پالس ليزر در كسري از ثانيه تعداد زيادي از فوليكول هاي مو را به طور همزمان از بين مي برد.

نتايج :

۹۰ درصد مشتريان بصورت ميانگين در طول سه تا چنج جلسه موهاي زائد خود را از دست خواهند داد البته هر قسمت بدن متفاوت با ديگر اعضاي بدن ميباشد.

درحال حاضر ليزر الكساندرايت شركت آمريكايي كاندلا (Candela) است كه Gentlemax pro بهترين و معروف ترين دستگاه ليزر است . اين دستگاه بيشتر از هر دستگاه ديگر در كلينيك هاي معروف آمريكا براي از بين بردن موهاي زائد به كار مي رود زيرا ميزان تاثير آن بيشتر است ، سرعت زيادي دارد و اينكه كم ترين احساس درد و ناراحتي را نسبت به دستگاه ها و روش هاي ديگر دارد. اما متاسفانه به دليل داشتن قيمت بالاي اين دستگاه باعث شده تعداد آن در كشور ما كم باشد.ولي خوشبختانه كلينيك ليزر مو جديترين مدل ۲۰۱۶ اين ليزر را در اختيار دارد.

مركز درماني كلينيك ليزر مو دستگاه ها و امكانات متعددي براي رفع و ليزر موهاي زائد ناحيه هاي مختلف بدن دارد و با توجه به شرايط پزشكي و ژنتيكي هر فرد يك روش مناسبي را كه با پوست و موي آن ناحيه سازگار باشد را براي درمان وي در نظر مي گيرد، تا بهترين نتيجه ي ممكن حاصل شود.

اقدامات قبل از ليزر موهاي زائد صورت و بدن

روش ليزر مو يك روش پزشكي است و براي اينكه يك نتيجه ي دلخواه و موثري از ليزر كسب شود و بعد از انجام آن هم عوارض چندان جدي مشاهده نشود لازم است كه يكسري نكاتي را قبل از انجام عمل ليزر مو رعايت كنيد. قبل از ورود به جلسات ليزر درماني به مدت يك ماه قبل از آن از برداشتن موهاي زائد بدنتان با موچين،بند،اپيلاسيون يا الكتروليز خودداري كنيد تا تعداد فوليكول هاي مو به حدكثر برسد به دليل انكه اشعه ليزر روي فوليكول مو اثر گذاشته و ريشه را از بين ميبرد .

بلندي مو بايد به اندازه ۱ تا ۳ ميلي متر باشد تا متخصص بتواند دستگاه را با توجه به نوع مو و ناحيه مورد نظر تنظيم كند.(با توجه به اينكه انرژي ليزر از طريق ساقه به ريشه منتقل ميشود و در نتيجه اندازه مو نبايد انقدر بلند بوده كه انرژي ليرز صرف كز دادن مو شود و نه كاملا كوتاه شده باشد).به مدت ۶ هفته قبل و بعد از عمل ليزر در معرض نور خورشيد قرار نگيريد چرا كه در آن صورت بيشتر انرژي ليزر جذب پوست شده و اثر بخشي آن براي از بين بردن فوليكول ها كمتر و ضعيف تر مي شود. افراد باردار هم حتما بايد به متخصص گزارش كنند كه باردار هستند.

براي كاهش درد در حين درمان يكسري بي حس كننده هاي موضعي وجود دارند كه ما اين بي حس كننده ها را پيشنهاد نمي دهيم چراكه تاثير ليزر را كم مي كنند. كلينيك زيبائي جم مجهز به دستگاه هاي خنك كننده قوي است كه بدون بي حسي شما كمترين احساس درد و سوزشي را نخواهيد داشت.

مراقبت هاي پس از انجام ليزر موهاي زائد صورت

در كلينيك زيبائي جم تمام توصيه ها و اقداماتي كه بيماران بعد از انجام ليزر بايد انجام دهند ، در اختيارشان قرار مي گيرد ، همچنين كرم هايي هم براي از بين بردن التهاب موقت بعد از ليزر هم در اختيار بيماران قرار مي گيرد.

ليزر موهاي زائد صورت

ليزر موهاي زائد صورت

معمولا مقداري سرخي و قرمزي پوست بعد از ليزر طبيعي و شايع  مي باشد ، اين قرمزي موقتي بوده و در طي چند ساعت از بين مي رود و استفاده از پماد اكسيد زينك يا كرم هاي ترميم كننده ي بعد از ليزر براي رفع موهاي زائد بدن كفايت ميكند .بهتر است ، ناحيه ي تحت درمان در برابر اشعه ي خورشيد هم محافظت شود و از قرار گرفن در معرض مستقيم نور آفتاب خودداري شده و از كرم هاي ضدآفتاب با SPF بالا استفاده شود.

مكانيزم انجام ليزر موهاي زائد بدن

ليزر موهاى زائد، سلول هاى توليدكننده مو در ريشه (فوليكول) را هدف قرار مي دهد ، ملانين موجود در فوليكول نور را جذب كرده  و فوليكول هاي مو تخريب شده و مانع از رويش مجدد موها مي شود، و باعث از بين رفتن دائمي موهاي زائد بدن مي شود.

ليزر موهاي زائد بدن

ليزر موهاي زائد بدن

تعداد جلسات درمان چقدر است؟

تعداد جلسات موردنياز براي رفع موهاي زائد بدن به عوامل و فاكتورهاي گوناگوني بستگي دارد كه تعداد اين جلسات معمولا در مشاوره با پزشك مشخص مي شود ، مثلا براي درمان نواحي مختلف بدن تعداد جلسات متفاوتي مورد نياز است براي مثال ليزر موهاي صورت بيشتر از زير بغل زمان مي برد و ممكنه ۳ تا ۷ جلسه طول بكشد و حتي عامل هورموني هم در تعيين تعداد جلسات موثر است ، چنانچه بيمار مشكلات هورموني داشته باشد ، تعداد جلسات طول خواهد كشيد.روز قبل از جلسه ليزر درماني ناحيه درمان را با تيغ اصلاح كنيد و در صورت داشتن حساسيت و سابقه تبخال از دو روز قبل از قرص آسيكلووير استفاده كنيد. جهت دريافت اطلاعات بيشتر و مشاوره مي توانيد با ما در ارتباط باشيد.

فاصله بين جلسات ليزر موهاي زائد

نتيجه و اثر ليزر بعد از چند جلسه از درمان چشمگير خواهد بود و بيشتر از يك جلسه لازم است كه تمام فوليكول هاي مو از بين برود ، چرخه رشد مو سه فاز دارد و براي از بين رفتن فوليكول ها بايد مو در فاز رشد باشد و هر كدام از تارهاي مو ممكن است در جلسات مختلف در فاز رشد قرار داشته باشند به همين دليل تعداد جلسات و فاصله ي بين جلسات درمان ليزر ۴ تا ۶ هفته مي باشد  و رعايت اين فواصل براي كسب نتيجه ي دلخواه و مطلوب الزامي مي باشد.

برخي از سوالات متداول در راب با ليزر موهاي زائد صورت و بدن

تكليف افرادي كه موهاي كركي و سفيد دارند چه مي شود؟

ليزر موهاي زائد صورت روي موهاي بور، كركي و سفيد تاثيري ندارد چرا كه ليزر روي ملانين موجود در فوليكول مو اثر گذاشته و باعث از بين رفتن موهاي زائد مي شود ، اين درحالي است كه موهاي سفيد ملانين ندارند در نتيجه هيچ دستگاه ليزري نمي تواند مفيد باشد.

آيا افرادي كه پوست سبزه اي دارند، مي توانند از ليزر موهاي زائد استفاده كنند؟

بهترين افراد و كانديداي ليزر افرادي هستند كه پوست روشن و موي تيره اي دارند با اين حال دستگاه هاي پيشرفته اي وجود دارد كه براي افراد با پوست سبزه تنظيم مي شوند و اين افراد هم مي توانند از ليزر موهاي زائد استفاده كنند . همچنين تركيب ليزر الكس و دايود براي انواع پوست و مو كاربرد دارد.

ليزر موهاي زائد براي چه افرادي ممنوع است؟

ليزر موهاي زائد براي افرادي كه حساسيت هاي پوستي و بيماري هاي پسوريازيس دارند ممنوع است و اين افراد نبايد ليزر درماني كنند.

خانم هاي باردار و شيرده چطور مي‌توانند از ليزر استفاده كنند؟

براي خانم هاي باردار توصيه مي كنيم كه از اين ليزرها استفاده نكنند ولي خانم هايي كه درحال شيردهي هستند منع مصرفي ندارند

آيا محدوديت سني دارد يا هر سني مي توانند از اين روش استفاده كنند؟

براي افراد بالاي ۱۵ سال هيچ ممنوعيتي وجود ندارد، اما براي زير ۱۵ سال بهتر است ليزر درماني انجام نشود.

چه مدت بعد از ليزر بهتر است از استخر و شنا كردن پرهيز كرد؟

بهتر است افراد يك تا دو روز به استخر و سونا به‌خصوص استخرهايي كه عمومي هستند و كلر زيادي دارند، پرهيز كنند. چون كلر به پوست ليزر شده صدمه مي زند.همچنين نبايد در معرض مستقيم نور آفتاب باشند و حتما از كرم هاي ضد آفتاب استفاده كنند.رعايت نكردن اين عوامل باعث آسيب رسيدن به پوست مي شود.

انواع دستگاه هاي ليزر موهاي زائد در كلينيك ليزر مو

خوشبختانه در كلينيك ليزر مو تقريبا تمام روش هاي ليزر درماني انجام مي شود و اين كلينيك مجهز به دستگاه هاي پيشرفته و مدرن ليزر چون دايود و ليزر الكساندرايت هستند كه توسط سازمان غذا و داروي آمريكا براي حذف موهاي زائد صورت و بدن تاييد شده‌اند.

بيشترين كاربرد ليزر دايود براي افرادي با پوست روشن و موهاي تيره است و ليزر دايود براي اين افراد بيشترين كارايي را دارد، زيرا نور اين ليزرها به شكل قابل توجهي با رنگدانه هاي تيره در پوست مجاور جذب نمي شود.

هزينه انجام هركدام از روش هاي ليزر متفاوت است و تحت پوشش بيمه نمي باشد.

برچسب ها: , , , ,
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
[ ۹ آذر ۱۳۹۶ ] [ ۰۱:۵۵:۰۱ ] [ behzad moghtader ] [ نظرات (0) ]

تزريق ژل و فيلر  , هزينه تزريق ژل و فيلر , قيمت تزريق ژل و فيلر , كلينيك تخصصي تزريق ژل و فيلر , جوانسازي پوست با استفاده از درمان تزريق ژل و فيلر : پيري فرآيندي گريز ناپذير است و با بالا رفتن سن ، پوست دچار تغييراتي مي شود و جواني ، زيبائي و طراوت خود را از دست مي دهد . با گذشت سن چين و چروكي در صورت ايجاد مي شود ، علاوه بر چين و چروك تغييرات ديگري هم در فرآيند پيري رخ مي دهد ، كه بر پوست ، چربي و عضلات ديگر تاثير مي گذارند ، و موجب كاهش حجم ، افتادگي و شلي پوست و ايجاد چين و چروك مي شود . اين تغييرات پوست نمي تواند براي هميشه براي شما آزار دهنده باشد ، و شما مي توانيد براي جوانسازي و رفع اين تغييرات پوست اقدام به درمان كنيد .

 

تزريق ژل

 

خدمات كلينيك زيبايي و كلينيك ليزر مو

براي خلاصي از موهاي زائدخود با استفاده از بروزترين دستگاه هاي دنيا و استفاده از خدمات زير در كلينيك جانسازي پوست و ليزر مي توانيد با م در ارتباط باشيد :

ليزر مو , ليزر موهاي زائد , كلينيك ليزر مو , تزريق بوتاكس , تزريق ژل , تزريق چربي , ميكرونيدلينگ , ليزر خانگي , ليزر موي خانگي , دستگاه ليزر خانگي , دستگاه ليزر موي خانگي ,قيمت ليزر موهاي زائد , هزينه ليزر مو , قيمت ليزر مو , ليزر موهاي زائد بيكيني , ليزر موهاي زائد ناحيه تناسلي , ليزر موهاي زائد پا , ليزر موهاي زائد ابروها , ليزر موهاي زائد صورت , ليزر موهاي زائد صورت و بدن , ليزر موهاي زائد برزيلي , ليزر موهاي زائد بدن , ليزر موهاي زائد زير بغل , قيمت ليزر كل بدن , دستگاه ليزر موي سيلك پرو , دستگاه ليزر خانگي رمينگتون , بهترين مركز ليزر مو , بهترين مركز ليزر موهاي زائد در تهران , مركز ليزر موهاي زائد , كلينيك ليزر موهاي زائد , بهترين كلينيك ليزر مو , بهترين كلينيك ليزر مو درتهران , رفع موهاي زائد بدن , رفع دائمي موهاي زائد صورت و بدن , دستگاه ليزر موي زائد دايود , ليزر دايود , دستگاه ليزر موهاي زائد الكساندرايت , دستگاه ليزر الكس , بهترين دستگاه ليزر موهاي زائد , مزاياي ليزر موهاي زائد , ليزر موهاي زائد در مردان , ليزر موهاي زائد زنان , دستگاه ليزر مو

براي كسب اطلاعات بيشتر مي توانيد با ما تماس بگيرد و از مشاروه رايگان بهرمند شويد.

يكي از روش هايي كه براي از بين بردن خطوط چين و چروك و بازگرداندن حجم از دست رفته ي پوست و توپر كردن دوباره ي آن وجود دارد ، تزريق ژل و فيلر است . اين روش يك روش بدون جراحي است . اگر شما هم جز دسته افرادي هستيد كه از چين و چروك پوست خود رنج مي بريد ، و مي خواهيد شكل صورت شما به حالت قبل برگشته و يا از ميزان چين و چروك آن كاسته شود و اگر شما به دنبال يك روشي بي خطر و امن و مقرون به صرفه و بدون درد جراحي براي برطرف كردن اين تغييرات پوست هستيد ، تزريق ژل مي تواند گزينه ي مناسبي براي شما باشد .

مثل ديگر عمل هاي زيبائي شما نبايد سرخود اقدام به تزريق ژل كنيد ، ابتدا شما بايد به يك كلينيك زيبائي معتبر مراجعه كرده و ابتدا با متخصص مشاوره كنيد ، متخصص وضعيت شما را بررسي مي كند و به شما مي گويد كه تزريق ژل براي شما مناسب است يا نه ، و همچنين نوع و ميزان ژل مورد نياز براي كسب نتيجه ي رضايت بخش و مطلوب را به شما پيشنهاد مي دهد .

تزريق ژل و فيلر

تزريق ژل و فيلر يك روش درماني تزريقي بدون نياز به جراحي است . و يكي از روش هاي جوانسازي پوست ، رفع چين وچروك پوست ، پر كردن حجم پوست و رفع تغييرات ناشي از پيري پوست مي باشد . در واقع ژل هاي پوستي و مواد فيلر تركيباتي براي پر كردن چين و چروك و افزودن حجم به بافت هاي مختلف بدن است . از آنجائي كه جراحي هاي زيبائي بدون عوارض نيستند ، امروزه حفظ زيبائي و جواني و طراوت پوست از طريق روش هاي بدون جراحي طرفدار زيادي دارد . روش تزريق ژل و فيلر بعد از بوتاكس يك روش شناخته شده و مناسب بدون نياز به جراحي است .

فيلرهاي پوستي روش هايي هستند كه باعث مي شوند ، افزايش سن اثرات معكوسي روي پوست داشته باشد ، يكي از بهترين ويژگي ها و مزيتي كه روش فيلر پوستي دارد ، اين است كه نتيجه ي سريعي دارد و زمان ريكاوري كوتاه مدت است و نتيجه ي حاصل طبيعي خواهد بود .

فيلر ها يا ژل‌هاي تزريقي به چه معناست ؟

تزريق فيلر يكي از روش هاي غير تهاجمي و روش مناسبي براي كساني است كه مي خواهند زيبائي و ظاهر جوان خود را حفظ كنند . در واقع ژل ها و فيلر ها همان تركيبات هيالورونيك هستند ، اين مواد به طور طبيعي در بافت ها و پوست ما وجود دارند ولي به مرور زمان ميزان اين مواد كاهش يافته و باعث مي شود كه پوست شكل و حجم خودش را از دست دهد . فيلر هاي درم ژل هاي تزريقي هستند كه حاوي اسيد هيالورونيك بوده ، به حجم صورت اضافه مي شود و باعث پر شدن نواحي تو رفته مي شود و باعث ايجاد پوستي صاف و جوان مي شود .

در واقع ژل ها به عنوان يك روش درماني بسيار عالي هستند كه با بازگرداندن حجم نواحي از دست رفته در قسمت هاي مختلف مانند خط فك ، گونه ها ، لب ، چانه و حتي در بيني برآمدگي ها به حالت عادي برمي گردانند . ژل پوستي در پوست تزريق مي شود و شما سريعا مي توانيد ، نتيجه را ببينيد .براي بسياري از بيماران عمل هاي جراحي همراه با تزريق ژل انجام مي گيرد مانند ليفت صورت ، ليفت چشم يا ابرو .

انواع ژل تزريقي

تفاوت اصلي بين ژل‌ها، غلظت، چسبندگي و ماندگاري آن‌ها مي‌باشد. انواع ظريف‌تر و نرم‌تر ماندگار زيادي ندارند، درحالي‌كه فيلرهاي با غلظت بالا دوام بيشتري خواهند داشت . ژل هاي تزريقي مختلف براي قسمت هاي مختلف كاربرد دارند . براي مثال نوع ظريف آن ها براي نواحي از پوست كه ظريف بوده و صاف بودن آن ها اهميت ويژه اي دارد مانند چشم ها و بالاي لب كاربرد دارد و نوع غليظ ژل ها براي افزايش حجم كاربرد دارند . ژل هاي تزريقي داراي انواع زيادي هستند كه در زير به معرفي برخي از آنها مي پردازيم :

ژل جوودرم اولترا

اگر شما خواهان تزريق ژل در قسمت بافت هاي صورت كه دچار چين و چروك هستيد ، پيشنهاد ما به شما از روش ژل جوودرم اولترا است .اين روش باعث مي شود حجم پوست شما به صورت موقتي خصوصا در اطراف دهان و بيني بالا رود . بهترين گزينه براي برجسته كردن لب ها هم روش ژل جوودرم اولترا است .

ژل جوودرم واليوما

با بالا رفتن سن حجم گونه ها كاهش مي يابد ، اين ژل اين كاهش حجم گونه ها را جبران مي كند و در نهايت كمك مي كند تا صورت شخص جوان تر و شاداب تر به نظر برسد . اين روش براي يالا رفتن حجم زير پوست و برجسته كردن گونه ها و ليفت كمك مي كند و براي اين گزينه ها روش مناسبي مي باشد .

ژل ريديس

يكي ديگر از روش هاي برجسته كردن پول ژل ريديس مي باشد . در اين روش ژل با يك سوزن كوچك به زير پوست تزريق مي شود ، و باعث مي شود حجم پوست به طور سريعي بالا رود . توليد كلاژن و تحريك محرك هاي طبيعي بدن از مزيت هاي اين روش مي باشد .

متقاضيان درمان و تزريق ژل چه افرادي مي باشند:

در صورتي كه شما شرايط زير را داشته باشيد مي توانيد براي استفاده از روش هاي درماني تزريق ژل اقدام نماييد:

 • به هيچ عنوان شخص سيگاري نباشيد .
 • سلامت فيزيكي كاملي داشته باشيد .
 • ديد و چشم اندازي مثبت نسبت به اين موضوع داشته باشيد ، اطلاعات كافي در اين زمينه كسب كنيد و سعي كنيد در رابطه با اين روش در ذهن خود اهداف واقعي را در نظر بگيريد .
 • روش درماني و مراقبت پس از درمان را درك كرده و توقعات واقع‌بينانه‌اي از نتايج درمان داشته باشيد .
 • در صورت باردار بودن و يا در حالت شير دهي درمان با ژل براي شما مناسب نمي باشد .

تزريق ژل براي كدام قسمت ها كاربرد دارد ؟

 1. برجسته سازي نمودن لب : با كمك تزريق ژل و چربي مي توان حجم لب ها را افزايش داد و به لب ها شكل و زاويه داد و باعث زيبائي ظاهري چانه شد .
 2. برجسته سازي گونه : فيلرهاي درم همچنين براي پر كردن گونه‌ها در نواحي فرورفته در اثر ژنتيك، افزايش سن و كاهش چربي بسيار عالي مي‌باشند. در واقع با كمك تزريق ژل مي توان يك برجستگي كم تهاجمي به گونه ها داد .
 3. گودي زير چشم : با گذشت سن و از دست رفتن حجم محل تلاقي چشم و گونه ، اطراف چشم دچار گودي شده و باعث مي شود فرد هميشه خسته ، مريض و پير به نظر برسد ، با تزريق ژل اين كاستي هايي كه در زير چشم به وجود آمده است ، برطرف مي شود .
 4. رينوپلاستي غير جراحي : اين ژل پوستي در لايه ي سطح بيني تزريق شده و باعث حذف زاويه آن ناحيه مي شود و با پر كردن فرورفتگي ها باعث ايجاد تقارن مي شود . اين كار باعث زيباتر و جذاب تر به نظر رسيدن بيني مي شود .
 5. چين و چروك هاي دور لب : گاهي ديده مي شود كه در دور لب چين و چروك هاي عميقي وجود دارد كه ظاهر شخص را به اصلاح زشت مي كند ، اين ژل مي تواند در اين قسمت ها تزريق مي شود و آنها را ترميم كند در نهايت حجم از دست رفته بازگردانده شود و اين چين و چروك ها پر شوند.
 6. زاويه دار كردن صورت : اگر بخواهيد صورتي زاويه دار داشته باشيد مي توان از ژل هاي پوستي ضخيم براي قسمت ها ي صورت استفاده كرد .
 7. برجسته كردن چانه ها : با تزريق اين ژل ها در چانه مي توان ظاهر چانه را بهبود بخشيد و به آن شكل داد.
 8. اطراف دهان : اگر بخواهيم به حجم اطراف دهان كمك كنيم تزريق ژل روش مناسبي است . اين ژل ها علاوه بر اينكه چين و چروك هاي نواحي مختلف را از بين مي برند سبب كاهش افتادگي هاي پوست در اطراف دهان مي گردند.
 9. نواحي زير فك: فيلرها براي كاهش افتادگي نواحي زير فك مورد استفاده قرار مي‌گيرند.
 10. جاي جوش
 11. جوان سازي پوست
 12. بزرگ كردن باسن
 13. بزرگ كردن سينه
 14. چين و چروك گردن
 15. لبخند لثه‌اي

تزريق ژل چه مزاياي داشته است :

 • تزريق ژل سريع خواهد بود .
 • تزريق ژل يك روش غيرتهاجمي است .
 • دوره ريكاوري و بهبود سريع و كوتاه است .
 • باعث ايجاد ظاهري ظريف و طبيعي مي شود .
 • باعث زيبائي ظاهري مي شود . و ظاهر كلي بهبود مي يابد .
 • باعث زيبائي و جوان سازي پوست مي شود .
 • به دليل نتايج موقتي براي افرادي كه از نتيجه راضي نيستند مي تواند مفيد باشد .

تزريق ژل چه معايبي دارد :

 • تزريق فيلر و ژل عملي موقتي بوده و حداقل هر ۶ ماه يك بار نياز به بازسازي دارد.
 • بدن برخي از افراد نسبت به تزريق ژل پاسخ منفي ايجاد مي‌كند.
 • هزينه‌ و قيمت تزريق فيلر در طول زمان افزايش پيدا مي‌كند.

روش تزريق ژل يا درمان آن چگونه است ؟

براي تزريق ژل ابتدا قسمت هايي كه قصد برجسته كردن داريد بايد انتخاب شود . سپس براي عمل تزريق آماده شد و محل تزريق بايد با مواد آنتي باكتري تميز شود ، علاوه بر تميزي محل بايد محل مورد نظر به صورت موضعي بي حس شود . سپس ژل با يك سوزن كوچك در ناحيه مورد نظر تزريق مي شود . زمان انجام تزريق به تعداد نواحي بستگي دارد .

پس از اينكه درمان تزريق ژل به پايان رسيد چه اقداماتي بايد انجام داد؟

نتيجه حاصل از تزريق ژل به زودي قابل مشاهده است و شما سريعا نتيجه را خواهيد ديد ، اما ممكن است اين روش هم عوارضي داشته باشد و برخي بيماران دچار تورم يا كبودي در ناحيه تزريق شده شوند و اين كاملا شايع و طبيعي است . وتمام كبودي ها ، قرمزي ها وتورم هاي ايجاد شده طي يك هفته تا ۱۰ روز برطرف مي شود .

دوران نقاهت و بهبودي

دوران بهبودي خيلي سريع است و بعد از اتمام تزريق مي توانيد به فعاليت هاي روزمره خود ادامه دهيد . اما اگر كارهاي شما سنگين باشد از روز بعد شروع به فعاليت هاي خود بكنيد . و بعد از تزريق هيچ بيماري يا كمبودي در فرد ظاهر نمي شود .

تا چه ميزان نتايج حاصل از تزريق ژل‌ها باقي مي‌ماند؟

معمولا ژل هاي تزريقي نتايج موقتي دارند و كم كم محو مي گردند پس براي برخي از بيماران نتايج از ۶ تا ۹ ماه باقي خواهد ماند. ولي بعد از اينكه از زمان تزريق ژل ۶ تا ۱۲ ماه گذشت پوست به حالت ابتدايي خود بر مي گردد . البته فراموش نكنيد كه نتايج حاصل شده از تزريق ژل به ناحيه تحت درمان و پوست بيمار و همچنين نوع ژل تزريق شده وابسته است.

تزريق ژل چه خطرات و عوارض جانبي را به همراه خواهد داشت ؟

ممكن است سبب ايجاد برآمدگي ، تورم ، قرمزي پوست ، نتايج نامطلوب ، واكنش هاي آلرژي زا شود. ولي مي تواند به زودي برطرف شود .

تزريق ژل چه هزينه هاي دارد؟

نمي توان براي ژل هاي پوستي به صورت دقيق هزينه را بيان كرد هزينه ي ژل براي افراد مختلف متفاوت است و با توجه به ناحيه تحت درمان ، مشكلات ناحيه تحت درمان ، تعداد جلسات درماني مورد نياز ، هزينه پزشك و محل جغرافيايي تعيين مي شود .


ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
[ ۹ آذر ۱۳۹۶ ] [ ۰۱:۵۲:۲۵ ] [ behzad moghtader ] [ نظرات (0) ]
.: Weblog Themes By geblog :.

درباره وبلاگ

نويسندگان
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت   لغو عضویت
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 10
دیروز : 2
افراد آنلاین : 1
همه : 6938
چت باکس
موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
امکانات وب